Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Hétfőn megyek...

Fiúk, lányok! Hétfőn megyek élményfürdőbe szerintetek jól cselekedtem?

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó ,hogy már többször voltam élményfürdőben és többször meg is jegyezték ,hogy túl hosszú a lábszőröm xD. Eddig nem foglalkoztam vele ,mert végül is fiú vagyok milyen legyen ,de mostmár engem is elkezdett zavarni ,hogy ilyen hosszú ezért fogtam a hajnyírót és méretre vágtam xD 6mm es lett így nem hosszú és nem is csupasz /homáros. Még hétfőig úgy is nőni fog ,mert nekem nagyon gyorsan nő szóval szerintem pont jó lesz . Na a kérdésem az lenne ,hogy szerintetek jól "cselekedtem" ? Lányok nektek mi a véleményetek maradjon hosszú vagy legyen azért igényes ? Fiúk ti is megszoktátok élményfürdő elött kicsit "igazítani" a lábszőrötöket ha túl hosszú?

2016. aug. 4. 14:45
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem ha neked így jó akkor jól cselekedtél :D lány voltam
2016. aug. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Okés köszi a választ igazából ha nem mondják akkor eszembe se jutott volna de ahogy elnézem jobba is néz így ki igényesebb xD
2016. aug. 4. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól cselekedtél. :) Én is fiú vagyok, és már jó pár éve én is szőrtelenítem, de én nem csak akkor ha strandra megyek, hanem mindig. Rövidnadrágban is sokkal jobban néz ki ha nem szőrös. :) Régebben én hajnyíróztam, de aztán áttértem a gyantázásra, mert sokkal tartósabb, és jobban is néz ki, mintha csak rövidíteném. :) Eddig csak pozitív véleményeket kaptam, általában ez bejön a csajoknak, sokkal esztétikusabb így. :)
2016. aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!