Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szépek ezek a...

Domiking12 kérdése:

Szerintetek szépek ezek a lányok? Nekem ők életem szerelmei, csak sajnos németek, nem bírom elfelejteni őket!

Figyelt kérdés
Képe róluk: [link]

2016. aug. 8. 14:08
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Énazt hittem ez egy photoshopolt ábra, két különböző képből ugyanarról a nőről.
2016. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nem. Mi ez a lópofa amúgy? Lovak csinálják ezt.
2016. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nekem ők életem szerelmei :D akkoris
2016. aug. 8. 14:15
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem tök jellegtelen, olyan max. helyeske csajok... sőt azt is megkockáztatom, hogy a hosszú festettnek tűnő (legalábbis az arc- és szemszíbnükhöz nem illő) hajuk nélkül akár fiúsnak is elmennének. Semmi extra. Plusz flegmázás (sztem annál undorítóbb főleg lányon nincs, mint a linkelt képen a nekünk bal oldali csaj szájtartása... proligettó kb.)
2016. aug. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a kisugárzásuk nem túl megnyerő, amúgy nem csúnya lányok, átlagosak, de láttam már náluk szebbeket is. :)
2016. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
Hihetetlenen a gyk-s emberek :DD méghogy átlagos meg jellegtelen :DDD ha ez lenne az átlag ,hogy néznek ki a szépek?xd Elképesztően szép ez a két lány,szerintem akárki megirigyelheti a szépségüket!
2016. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
detto :D
2016. aug. 8. 18:08
 8/9 anonim ***** válasza:
WTF?
2016. aug. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem ne nezegesd annyit oket...se musically-n se sehol...es keress uj lanyokat..amugy tenyleg eszmeletlen szepek ;)
2016. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!