Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy idősebbnek...

Mit tegyek, hogy idősebbnek nézzek ki?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, és már unom azt, hogy mindenki 17-nek néz. Nagyon fiatalos az arcom, és mellé még alacsony is vagyok. Így a korban hozzám illő pasik sem mernek közeledni, mert azt hiszik, túl fiatal vagyok. Mivel tudnám elérni azt, hogy megközelítőleg annyinak nézzek ki, amennyi vagyok?
2016. aug. 12. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A korodhoz illő öltözködés, a sötétebb smink és a sötét haj(!) sokat segíthet.
2016. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdező,azt írtad> Így a korban

hozzám illő pasik sem mernek

közeledni, mert azt hiszik, túl fiatal

vagyok.Miből gondolod,hogy emiatt nem közelednek hozzád? Örülj neki,hogy ilyen vagy! Így fogadd el a tényt!:-) Úgyis lesz valakid. 31/N

2016. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaj én is ilyen vagyok és pont ennyi idős :)


Sajnos nem tudok mit tanácsolni. Smink nélkül én kb 16-nak nézek ki max, de ha sminkelek, akkor azt hiszik egy 16 éves akar idősebbnek mutatkozni. Ördögi kör ez. Egyébként sokan buknak erre. Nem visszatartóerő ez. Max megnyugodnak, hogy felnőtt vagy és nem kamaszlány. Legalábbis nekem sokan udvarolnak. Mindenféle korosztályból.

2016. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel.13 vagyok és kérdezgetik hogy iskolás vagyok-e már.Pedig 160 cm vagyok.Szörnyű...
2016. aug. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!