Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Még sosem rendeltem Aliexpress...

Még sosem rendeltem Aliexpressről, csak Ebayről többször. Mennyire megbízhatóak az emberek, csak abból a százalékból lehet tudni hogy mennyire megbízható egy adott eladó?

Figyelt kérdés
Mi alapján döntsek, hogy kitől rendeljem meg a terméket? Mi történet ha mégsem érkezik meg a rendelt dolog? Ha írok neki akkor nagy valószínűséggel vissza küldi a pénzt? Nektek milyen tapasztalaitok vannak?

2016. aug. 13. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Az alinak van buyer protectionja. Azt jelenti, hogy az alinak fizetsz és nem az eladónak, és van valamennyi nap, amíg a pénz az alinál marad. Ha ez letelik és nem pampogtál, akkor megkapja az eladó.Vagy akkor, ha lejelented, hogy megjött a termék.

ha gondod van, pl kezd lejárni a protection idő és nem jött meg a cucc, akkor disputét kell nyitni és lehet vitatkozni az eladóval.

Nekem eddig 2-3 termék nem jött meg, de ezekért mindig visszakaptam a pénzt.

Azt azért vedd figyelembe, hogy ha valami túl olcsó, akkor biztos szar minőség lesz és azért nem reklamálhatsz. Ha ez neked okés, akkor nyugodtan vásárolj onnan.

A termékeknél és az eladóknál is vannak kommentek, meg te is írhatsz, ha megjött a rendelt árú.

2016. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha rendeltél ebayről akkor majdnem ugyanaz az ali is, nyugi :) Csak nem paypallel fizetsz, hanem bankkártyával. De ez talán még gyorsabb is. A pénzt rendesen visszküldik az eladók, nekem eddig jó tapasztalataim vannak :) És kicsit olcsóbb is az ali, mint az ebay, legalábbis szerintem.
2016. aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!