Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy ilyen kormot mennyibe...

Egy ilyen kormot mennyibe kerul megcsinaltatni illetve ez milyen fajta mukoromnek szamit? Ajanlanatok egy jo sszakembert aki jo aron dolgozik?

Figyelt kérdés
Kineztem egy olyan mukormot ami tulajdonkeppen ilyen francia korom, csak rozsaszinesebb az alapszin. Maga a korom az mandula-hegyes alaku (bocsanat a kifejezesert nem ertek hozza😂) es kozepesen hosszu, fenyes, tehat nem matt. Csak korulbeluli arra lennek kivancsi, olyan 6000-t saccolok. Es arra is kivancsi vagyok, hogy ez milyennek szamit. Zseles felepitesu vagy porcelan vagy blahblahblah ehhez se ertek😂. Es, hogy ezt epitik e vagy felragasztjak? Elore koszi a valaszt es bocsanat a tudatlansagomat!

2016. aug. 17. 22:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Itt van a kep a koromrol: [link]
2016. aug. 17. 22:13
 2/5 anonim válasza:
0%

Ez ha jól látom ragasztva van.

Merre keresel műkörmöst?

2016. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt babyboomernek hivjak. Nincs benne semmi extra. Ha beirod googlebe nagyon sokat dob ki..nezz utana :)
2016. aug. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Issstenem, dehogy van ragasztva!!! Minek ír olyan, akinek lövése sincs a dologról??

Ez egy egyszerű épített babyboomer (francia ombre) mandula. A legtöbb körmös el tudja készíteni, porcelánból és zseléből is megoldható. Mindkét anyag tartós, szép, ha ért hozzá a körmös.

Árban attól függ, hova mész. A 6000 egész reális ár, annyiért már egy jobb szalont is találsz.

2016. aug. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Budapesten keresek kormost, de a legjobb az lenne, ha a XI. Keruletben tudnatok nekem ajanlani
2016. aug. 18. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!