Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi sminkmárkákról? Rimmel, L'oreál, Bourjois, Catrice, Essence, Maybelline, Estée Lauder, MAC, Chanel, Bobbi Brown?

Figyelt kérdés
2016. szept. 2. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a Catricetől van több termékem, arról tudok nyilatkozni leginkább. A korrektorok (folyékony és krém egyaránt) nagyon jók és olcsók, azokat érdemes tőlük venni. Pirosítóm van még egy, azzal is elégedett vagyok, elegendő a pigmentáltsága.


Essencetől is volt egy-két cuccom. Egy két színből álló szemöldökszett. Azt végül nem is használtam, annyira nem volt jó. Egy géles tusom is volt, de attól se voltam elájulva, kenődött össze-vissza. Nekem az a márka annyira nem..

2016. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a drogériások közül mindegyiktől próbáltam már vmit

a catrice szerintem ár-érték arányban kifejezetten jó

a korrektorokból 3 félét is próbáltam és mindegyikkel elégedett voltam

van egy rúzsceruzám, az mondjuk nem túl tartós, de szép a színe, nem szárít, szóval összességében nem bántam meg

a szemöldökre való termékeiről rengeteg jót hallottam

az alapozója is teljesen jó abban az árkategóriában

a pirosítóját is szeretem, mert bár nem az a nagyon pigmentál (igaz, amúgy is egy világosabb, természetes színt választottam és keveset is viszek fel belőle, szóval lehet csak azért), de így legalább tuti nem esek vele túlzásba

ezt újra is venném, ha egyszer valaha elfogy

és az ecseteit is szeretem


a l'oreálnak imádom az egyik szemhéjtusát és amúgy is többnyire jót hallok róla


a rimmeltől próbáltam már púdert, rúzst, körömlakkot és bár az az alapozó, amit tőlük próbáltam nagyon nem jött be, a többi igazából nem rossz

nem tökéletes, de jó árban van és amúgy abszolút használhatóak, csak hát nem olyan tartós (az árkategóriájához képest ez még mindig jó)


az essence-ben az a legjobb, hogy szintén olcsó, de mégis tartja az aktuális trendet, egész gyakran jön ki vmi új termék és kb mindent árulnak és jól néznek ki

minőségre van ami szuper, van ami nem nyűgözött le, de eddig minden használható volt, csak max találtam nála jobbat végül


maybelline: a szempillaspiráljai tényleg jók, az a tégelyes tusa is szuper a color sensational rúzsa meg a kedvencem

az egyik korrektorát újravettem, pedig azt csak rendelni lehet (fit me), de egy másik kb semmit se használt

az alapozó közül csak az affinitone-t próbáltam és bár rossznak nem mondanám, de nem is hiányzik, sokkal jobbak vannak nála

összességében jó véleményem van róla és biztos ki fogok próbálni mást is


és végül a bourjois

ezt a márkát még csak nemrég kezdtem el használni, de eddig elégedett vagyok

a púderjét pár hete használom, de úgy tűnik eddig ez vált be legjobban

nagyon melegben volt már rajtam, de kifejezetten sokáig még nem, szóval ha elég tartós úgy is, akkor ez lesz az új kedvencem

a pirosítója nagyon nagyon pigmentált, eddig 1-szer használtam csak, mert még meg kell tanulnom vele bánni, hogy ne legyen bohócarcom utána :D tartós is

a cc krémjéről még nem döntöttem el, hogy szeretem-e

van mikor jól működött, másnap meg közelről nem nézett ki jól és borzasztó gyorsan átfényesedett (még tesztelem, de mikor csak nagyon vékony rétegben vittem fel és szivaccsal, akkor volt talán a legjobb)

ahhoz képest, hogy ez nem alapozó, egész jó a fedése (de a színválaszték nem túl széles, szóval aki nem akar kevergetni, az lehet nem talál megfelelőt és bár számomra ez nem probléma, de mindegyik sárgás árnyalatú, rózsaszínesebb nincs)


összességében mindegyik márkának van jobb és rosszabb terméke, de az árkategóriájuknak kb megfelelőek


tudom, jó sokat írtam, remélem találsz benne hasznosat :)

és ez persze csak a saját véleményem, sminkeknél gyakori, hogy ami az egyik embernek bejön, az a másiknak nem feltétlenül és fordítva

2016. szept. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek közül Rimmel, L'Oréal, Bourjois, Catrice, Essence, Maybelline, MAC sminktermékeket próbáltam.

A L'Oréalt és a Catrice-t szeretem, a Catrice szerintem ár-érték szempontjából az egyik legjobb márka, a L'Oréal pedig nagyon jó alapozókat gyárt, illetve az egyik szempillaspiráljuk a kedvencem.

A Bourjois-tól egy szempillaspirált próbáltam, azt szeretem, most tervezek tőlük venni egy alapozót, mert sok jót hallottam róluk, bár kicsit félek, hogy túl sárga lesz nekem, mivel az összes alapozójuk sárgás tónusú.

A Rimmel szerintem minőség tekintetében ugyanazt nyújtja, mint a Catrice, csak annál kicsivel drágább, én nem is vagyok oda érte annyira, a Catrice sokkal szimpatikusabb márka.

Az Essence cuccok kevés kivétellel nálam "elmegy" kategóriásak, vagy éppen egyáltalán nem váltak be. Viszont szerintem ez a márka nem is felnőtt, profi sminkeseknek készült, hanem fiatal lányoknak, akik kezdők a sminkelésben, és szerintem kezdőknek ezzel gyakorolni teljesen megfelel, hiszen olcsó, és amúgy nem rossz, csak van nála sokkal jobb.

A Maybelline szempillaspiráljai nagyon jók, és a zselés tusukat is szerettem, az arcravaló termékei (legalábbis amiket eddig próbáltam) viszont nem váltak be.

A MAC-től csak rúzsaim vannak, szerintem a márka a rúzsok királynője, imádom őket. A matt náluk tényleg mattot jelent, gyönyörűek, pigmentáltak, és tartósak a rúzsai, és engem nem is szárítanak. Mást még nem próbáltam a márkától, viszont a rúzsait nagyon tudom ajánlani.

2016. szept. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van Rimmel, L'oreal, Bourjois. Cattice, Essence, Maybelline termékem.

Mind mind másban jók.

Rimmel- púderját szeretem, Kate Moss rúzsok( imádom, és az illatuk,isteni!!) ,szájfény

L'oreal- skin perfection szérum, szemkörnyékápoló

Bourjois : szemceruza

Catrice: szemceruza, korrektor,alapozó

Essence : körömlakkok.( nekem ők bizonyultak a legtartósabbaknak meg a Miss Sporty)

Maybelline : szájfény

2016. dec. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!