Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne kelljen...

Mit tegyek, hogy ne kelljen stiftes és spray-s dezodort is használnom egyszerre és hogy spray-t el tudjam hagyni és csak stiftes dezodort meg parfümöt tudjak használni?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy tini vagyok és ilyenkor a hormonjaim tombolnak és emiatt sokkal izzadékonyabb leszek, de szeretném a dezodornak a sprays változatát elhagyni és csak a stiftet használni meg parfümöt. Millió fajta stiftet próbáltam ki, de egyik sem vált be annyira, hogy ne kelljen 2 óra múlva a sprayvel újra frissítenem magamat... Plusz jön a tél és ilyenkor jobban szeretek parfümöt használni, viszont a spraynek az illata plusz a parfüm illata nem nagyon fér meg egymás mellett. Valaki valamilyen tanácsot esetleg tapasztalatot tudna adni?

2016. szept. 4. 19:44
 1/2 anonim válasza:

Én tapasztalatot szeretnék írni.

Így voltam vele énis. Egy stift sem volt jó. Viszont most rátaláltam a Rexona izzadásgátlóra. És nagyon jó. 2 napig biztos a hatás. És egy izzadás csöpp sincs. Kiválló. Most nemtudom megmondani a nevét de Rexona és ilyen világos zold szinu a szoveg alatt :D Bocsi a nempontossagert :P

2016. szept. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem baj es koszonom!!!
2016. szept. 7. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!