Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Orr piercing! Valaki tud...

Orr piercing! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hete lövettem ki az orrom, azóta kicseréltem azt a piercinget amivel kilőtték, mivel hegyes a vége és folytonosan felsértette az orrom, főleg, hogy most meg vagyok fázva. Most egy ezüst pc van bent de csak holnapig tervezem hordani, mert nemrégiben tudtam meg, hogy az ezüst pc gyógyulási idő alatt nem a legjobb választás, és talán el is fertőződhet. Szóval ha holnap már kicserélem egy megfelelőre, még nem késtem el? (És igen tisztában vagyok vele, hogy gyógyulási idő alatt nem szabadna "pisztergálnom", főleg nem ki be cserélgetni, de nem tudok jobbat)

A normális válaszokat megköszönném :)



2016. szept. 20. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy nap alatt nem fog semmi károd származni abból, hogy ezüst piercing van bent :) Remélem használsz valami fertőtlenítő, gyulladáscsökkentő kencét (Octenisept, Tetran).
2016. szept. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az orrom is és a füleim is a sz*ros gyógy pck/fülbevalók miatt gyulladtak be. Lehet csak én vagyok így ezzel, mindenki más isteníti a gyógyosokat. 1 naptól semmi bajod nem lesz, de azért ha kicseréled akkor kenegesd Betadine-nel.
2016. szept. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen van és használom is, és köszönöm a válaszokat :) De úgy tűnik egy jó darabig be kell érnem azzal amivel kilőtték, mert egy ékszeresnél sincs orvosi fém vagy bioflex, csak ezüst.. Netről mennyire érdemes rendelni szerintetek?
2016. szept. 21. 15:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, én még netről nem rendeltem. De ha a jelenleginek hegyes a vége akkor én próbálkoznék, hogy mi a legkényelmesebb/legpraktikusabb használat és csak aztán rendelnék ha már konkrétan tudom, hogy melyik a megfelelő. :)
2016. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!