Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmösök! Ti mennyi idő...

Klau888 kérdése:

Műkörmösök! Ti mennyi idő alatt építetek meg egy szalon kocka, vagy mandula körmöt zseléből (mármint egy szettet)?

Figyelt kérdés
2 éve végeztem a sulival, és utána dolgozni is kezdtem, de még mindig lassúnak érzem magam. Egy szalon hosszúságú, vagy rövid körmöt, egy kis csillám díszítéssel 2óra alatt csinálok meg,és a töltés is 2óra.Ha bonyolultabb díszítést kér a vendég, akkor van, hogy 2,5óra.Hosszú körmöt pedig van, hogy 3- 3,5óra alatt készítek el, díszítéstől függően.

2016. szept. 21. 14:21
 1/5 anonim válasza:
Szia Klau! Erre én is kíváncsi vagyok. Én is kb. így végzek, mint te 2óra egy átlagos épített köröm és a töltés is, ha pedig festeni is kell mintát 2,5ó. De ismerek olyat is, aki 1-1.5 óra alatt végez az egésszel és az én szememnek nem annyira szép a végeredmény. Persze ez lehet h az ő vendégeit nem zavarja...
2016. szept. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezért érzem magam lassúnak, mert én is hallottam, hogy van aki 1-1,5óra alatt készül el, és egyszerűen fel nem fogom, hogy lehet olyan gyorsan végezni, ha mindent rendesen megcsinál.Akárhogyis igyekszem, de ha becsületesen és szépen szeretnék dolgozni, akkor sem végzek 2óránál rövidebb idő alatt.
2016. okt. 21. 01:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Évek és a rutin lányok :).

Nekem nagyon fontos, hogy a vendégeim (és én is) maximálisan meg legyünk elégedve a munkánkkal, viszont igen hatalmas a vendégköröm, így muszáj gyorsan végeznem.

Egyrészt csiszológépet mindenkinek ajánlok, ez kb lerövidíti az előkészítés idejét a felére. Aztán ledizzó, ami a kötési időt felezi le. Én ujjanként szoktam haladni, hogy véletlen se follyon le az anyag a lemezről, mert ha folyton törölgetni kell az plussz idővesztés.

Díszítéshez továbbképzést ajánlok, ott megtanuljátok hogyan lehet gyorsan mutatós díszítést készíteni. Illetve az én nagy kedvencem a körömnyomda, elronthatatlan, és 5perc alatt akár mind a 10 köröm gyönyörű mintákban pompázik, amit szabad kézzel órákig tartana megcsinálni. Ráadásul pici gel lakkos körmökön is jól mutat. Én is és a vendégeim is imádják

2016. okt. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot :) Annyi kérdésem lenne, hogy töltéskor milyen csiszoló fejet használsz? Mert én csiszoló gyűrűt szoktam, de nem igazán jó, és éget is ha picit tovább hagyom egy helyen. Egyébként a nyomdát én is használom, és nagyon szeretem :)
2016. okt. 29. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kerámia fejet használok. Annak nem szabad melegednie. Ha mégis melegedne, nagyon rányomod. Persze gépfüggő is, de egy normális géppel és egy minőségi kerámiafejjel csak éppenhogy simogatni kell a körmöt, és úgy is kotorja le az anyagot, a porcelánnal is pikkpakk végez.
2016. okt. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!