Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aliexpress-en hogyan keressek...

Aliexpress-en hogyan keressek abercrombie-s ruhákat vagy hollister-eset vagy superdry-osat? Sok módon kerestem már de nem találok olyat amire tényleg az lenne írva hogy abercrombie csak olyanokat hogy anjoy fitch.

Figyelt kérdés
Sok módon kerestem már de nem találok olyat amire tényleg az lenne írva hogy abercrombie csak olyanokat hogy anjoy fitch. Ezért valaki tuna segíteni hogy hogyan keressem vagy adni linket? Vagy akár másik oldalt ahol 4000ft alatt lehet találni ilyen ruhát!

2016. szept. 28. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

most viccelsz?

ezeket a márkákat aliexpressen, megáll az eszem. ha igazi ruhákat akarsz, vásárold a gyártó honlapjáról.


vagy hamis ruhákat akarsz? nyíltan nem árusítanak ilyet az alin. menjél el a kínai piacra kőbányán, ott találsz.


egyébként te is menő vagy, hogy hamis márkás ruhákkal akarsz villantani. gratula.

2016. szept. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó nem kell mérgelődni csak kérdeztem! De azért köszi
2016. szept. 28. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!