Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Állitólag van valami uj...

Állitólag van valami uj kifejezés arra, hogy ha valaki kövér, legyen büszke rá, mutassa meg testhez álló ruhákban. Tegye ki, amilye van. Tényleg?

Figyelt kérdés
2016. szept. 30. 20:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%

ezt önbizalomnak, és saját magunk elfogadásának nevezik. és természetesen lesz..rjuk, hogy a másik mit gondol rólam.


az már más kérdés, hogy a kövérség egészségtelen és lusta életvitellel párosul.

2016. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30%
Remélem nincs ... Mert erre nem kell büszkének lenni , főleg nem kitenni mindent kisruhába. Kövér bárki tud lenni , csak zabálni megállás nélkül, mi abban a nehéz . Sportolni, és egészségesen élni önmegtartoztatásokkal jár... Az már nehezebb ugye?!
2016. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen, de állitólag van erre egy uj elfogadott kifejezés. Ez egy uj életforma szerüség. Van neve is, rádióban hallottam. Dirrekt kitesznek mindent szük puha ruhákba, és akkor Ők ..... valamik.... nem tudom mi ez?
2016. szept. 30. 20:47
 4/20 anonim ***** válasza:
10%
Nem új szó, de tramplik. :D
2016. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
Nincs értelme. A soványaké a világ, a szabadság, a lenézés joga.
2016. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%

Body positivity néven futnak önelfogadó kampányok mostanában. Azoknak a java aki ezt hajtogatja kövér és szeret úgy kinézni, mint egy ízléstelen lotyó.

Attól, hogy elfogadod a tested még nem kell idiótát csinálni magadból.

Az esetek 99%-ban dagadt nők és különleges hópelyhek szajkózzák.

2016. szept. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%

cooolsize vagy mi... meg bodylove meg ilyen hülyeségek.

Érdekes hogy ott nem jó nők vannak meg kidolgozott tesztű csávók hanem csak kövér nők... habár jobban belegondolva szerintem kövér csávó sincs ott.


A kövér nőknek mindenre van idejük:DDD

2016. szept. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%
Miért érdekes? Aki viszontlátja magát a médiában, annak nem kell külön elmondani, hogy joga van létezni és boldognak lenni.
2016. szept. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

Az a baj, hogy a koverseget mindenki az igenytelenseggel kapcsolja ossze.

Mar azelitt elitelitek az ilyen embert, hogy barmit tudbatok rola.

En is kover vagyok, hiaba dietazom es jarok heti haromszor sportolni. Mondjuk a kondim olyan jo, hogy jobban birom az orakat, mint barmelyik atlagos csajszi.

De kover vagyok es ezert leneznek az emberek.

A testunk elfogadasa nem arrol szol, hogy tegyuk ki a narancsboros combunkat a vilag csodalatara, hanem hogy ne utaljuk magunkat. De az olyan erzeketlen, elvakult es tajekozatlan emberek miatt ez nagyon nehez, akik rogton elitelnek, frocsognek, meg igenyteleneznek.

22/L

2016. okt. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
32%
Ezt úgy hívják "dagadt tehén aki azt hiszi szép". Sajnos az emberek nem képesek rátalálni az arany középútra és ezért vagy a kóros soványságot,vagy a súlyosan elhízást reklámozzák.
2016. okt. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!