Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy teljes...

Mennyibe kerül egy teljes lézeres (végleges) szőrtelenítés?

Figyelt kérdés

Nem az IPL villanófényes technikára gondolok, ami max. egy évig bírja ki (már ha beválik). Az aesthetica oldalán semmilyen árlistát nem találtam, pedig jó lenne tudni mennyit kellene összegyűjtenem rá.:)

Tapasztalatok is érdekelnének!


Köszi!



2016. okt. 1. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Megnéztem az aesthetica oldalán található egy telefonszám. Miért nem hívod fel, és kérdezed meg?
2016. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sokba és nem végleges.

Ha lenne is árlistánk, akkor se tudjuk, hogy mennyi testrészeden van rá szükség.

Nekem otthoni gépem van. Használ, de soha nem volt szőrtelen időszak két év alatt.

Szerintem a szalonban is hasonló eredmény lett volna.

Egy másik helyen emlékszem, hogy pl 17 ezer a láb egy alkalommal. Nahh ebből minimum nyolc alkalom...

2016. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem amiről te beszélsz az az otthon is használható IPL villanófényes módszer.
2016. nov. 29. 18:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdeztem szalonoktól, hogy adnak-e garanciát rá, hogy tényleg működik-e? Azt nem tudnak.

Szalonban voltam ipl-t és lézert is kipróbálni.

Egy-egy kezelésnek nem volt észrevehető eredménye. Sokat számolgattam, de inkább vettem használtan 60-ért otthonit.

Emailben nem adnak árlistát? 8-12 kezeléssel kíváncsi lennék mennyire jön ki...

2016. dec. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ilyen kuponos oldalakon érdemes nézni, mert az eredeti ár töredékéért lehez találni ajánlatokat. Én most megyek majd SHR szőrtelenítésre,ami a lézeres technika egy továbbfejlesztett verziója,és amit szontén véglegesként reklámoznak. Min. 6 kezelés után hat. Nekem a hat kezelés, egész testre 40 ezer forintba került,de kedvezmény nélkül 200enél is több lett volna. Ha tényleg működik, és nem is végleges de legalább pár évig nem kell szenvednem vele akkor nekem már megéri.

2017. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az aestheticánál vagyok én is kezelésen. A 64%os akcióra csaptam le, ami a hónalj szőrtelenítését jelenti.

Eddig egy kezelés volt, most egy hónappal utána szőke szőrszál nő, egyáltalán nem látni! Amit már most imádok, arról nem is beszélve, hogy volt egy majdnem másfél hetes időszak, amikor teljesen sima volt (leborotváltam este, utána kb. másfél héttel "kellett"). Gondolom ez idő alatt hullottak ko, ahogy mondták.

Nekem a 64%os akcióval volt 39.900 ft.


Alig várom, hogy teljes lábra, vagy minimum lábszárra mikor lesz ilyen kedvezmény.

2017. aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!