Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon lassan nő a körmöm de...

Nagyon lassan nő a körmöm de nem rágom. Van egy körömápoló szettünk azzal ápolom a körmeimet de ettől még nem nő gyorsabban. Otthoni módszer kéne. Nincs ötletetek? Köszike előre is

Figyelt kérdés

2016. dec. 12. 18:39
 1/2 KittyQuynh válasza:
Szia, én tudom ajánlani a citrom(lé), só és oliva olaj kombinációt. Egy elhasznált körömlakk üvegét megtisztitottam (beleöntöttem egy kis körömlakk lemosót, áztattam picit, majd kiöntöttem, vizzel átmostam ...stb) majd beleöntötttem a keveréket és azzal kenegetem a körmömet mintha csak lakkoznám. Gyorsabban nőt, fehérebb és erősebb lett. De várni kell amig látszódni fog a hatása. A keveréket nagyon egyszerű megcsináni. 1/3 arányban keverd össze mind a három dolgot. :)
2016. dec. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. dec. 15. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!