Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » PARFÜM SZAKÉRTŐK FIGYELEM,...

PARFÜM SZAKÉRTŐK FIGYELEM, szerintetek ez a parfüm eredeti lehet? Gucci Guily Pour Homme (képpel)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


A srác ajándékba kapta és nem tudja hogy igazi-e.Nekem a leírás alapján a Vol 79% is gyanus mert nem tudom hogy az eredeti 80%-os-e.Akinek van ilyen parfümje vagy meg tduja állapítani ezek alapján kérem segítsen!



2016. dec. 14. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tűnik annak, de lehet csak a kép minősége rossz. Az elején alul a dombornyomott felirat is megtalálható?
2016. dec. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gyula1971 ***** válasza:

Az a legjobb,ha elviszed magaddal egy üzletbe,Douglas vagy Müller,ahol megmutatod és összehasonlítják az ott kaphatóval.

Olyat kell rajt nézni,hogy Batch kód,az üvegen és a dobozon is egyezni kell ennek.

Az üveg kupakja,szórófeje is sokat mond.

A képek nem elég a megállapításhoz, mert a Törökök kiváló hamisítványt készítenek.

2016. dec. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Végülis megvettem de úgy látszik fingot fogtam, mert valószínűleg nem eredeti.. :S

kék lötty van benne pedig ennek ilyen fehéresnek kellene lennie


[link]

[link]

[link]

2016. dec. 20. 17:31
 4/4 gyula1971 ***** válasza:

Hol vetted, interneten rendelted? Mert üzlet csak eredetit árulhat.

Internetes boltnál meg a véleményeket, hozzászólásokat jó előre elolvasni,a korábbi vásárlók véleményét.

2016. dec. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!