Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk! Szerintetek az gaz ha15...

Fiuk! Szerintetek az gaz ha15 evesen hasonlo alakom van mint Kim kardashiannak, csak nincs ekkora mellem es seggem?! Normális válaszokat kérek

Figyelt kérdés
2016. dec. 26. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Dehogy gáz. Sőt, szerintem sok fiúnak bejön. Szerintem ezt tapasztalod is. Lehet néha kellemetlen is, ha ilyen alakod van, amit meg kell tanulnod kezelni. De főleg előnyödre válik. Légy büszke magadra.
2016. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
olyan alakod van, mint kim kardashiannek, csak nincs akkora segged és melled. tehát nincs olyan alakod mint neki, mivel az ő alakjánál pont az a lényeg, hogy nagy segge és melle van. :D
2016. dec. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy olyan alakod van, de pont ami jellemző rá az neked nem olyan:D oké x)
2016. dec. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tehát átlag zsurmó vagy? Ennyi?
2016. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért lennék az? Nem tehetek arrol hogy ilyen genekkel rendelkezem. :)
2016. dec. 26. 19:37
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ez előny, nem pedig gáz. Nekem nagyon tetszik.

15F

2016. dec. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Na így se figalmazta még meg senki, hogy van rajta pár kiló plussz !:-D

Amúgy nem gáz.

2016. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!