Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok és kiskoro...

13 éves lány vagyok és kiskorom óta van frufrum. Azon gondolkozom hogy megnövesztem, de szerintem nem áll annyira jól, mindenki másnak tetszik a családban. Félek hogy rosszul fog állni. Szerintetek megnövesszem?

Figyelt kérdés
egy lánynak a frufru vagy a frufru nélküli haj áll jól?

2016. dec. 27. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fufru nelkul ... nekem nemtetszik egyaltalan ha fodrasznal vagyok ő megakarja hagyni hosszabbra nekem de mindig mondom neki, hogy nem kell utalom
2016. dec. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan, hogy valakinek ez áll jól, valakinek az. Növeszd, aztán majd meglátod, és ha nagyon nem tetszik, még mindig le lehet vágni.
2016. dec. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy jól áll-e főleg az arcformádtól függ
2016. dec. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az arcodtól függ...

Növeszd meg, ha nem tetszik levágathatod...

2016. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Növeszd meg. A hajadon akkor változtatsz amikor kedved szottyan, ha nem tetszik levágatod.


Az meg, hogy kinek mi áll jól arcforma és stílusfüggő.

2016. dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!