Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megbánnám ha a hosszú hajamat...

Megbánnám ha a hosszú hajamat long bobora vágatnám? Melyik a szebb egyébként?

Figyelt kérdés
2016. dec. 30. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
emberfüggő, kinek mi áll jól
2016. dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Ezt csak te tudhatod.Nézd meg a neten vagy kérdezd meg a fodrászodtól hogy jól állna e.De van olyan ismerősöm aki még 10 cm hajat is megsíratott majdnem mert levágatta.Szóval te tudod mennyire ragaszkodsz a hajadhoz.Egyébként nekem is hosszú volt a hajam, de csak a nyűg volt már vele mert nem volt egészséges a festék miatt száraz volt meg minden...hát miután levágattam nagyon jó érzés volt, hogy nincs több órákon át tartó fésülgetés hanem 10 perc alatt kész, ráadásul egészséges a hajam most a hajvégekik és még jól is áll.Én azt javaslom vágasd le.
2016. dec. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen hosszú. Ha levagatsz 20-30 centit is, azt akár el is adományozhatnád.


Szerintem jó fazon a Long bob. Lehet variálni és nem lesz nyűg a hajmosás.


Ezt sajnos neked kell érezni, hogy megválsz a hajadtól vagy sem. Ha unod akkor válts ugyis visszanő egy idő után a haj.

2016. dec. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:

Azt te tudod, hogy megbánnád-e. Ha alapból gyorsan nő az ember haja, akkor vágatni is kisebb stressz, míg akinek lassan nő, törik, annak pár centi is gyakran nehéz döntés.

Én anno derékig érő hajat vágattam le random állig érőre. Látványra a hosszú volt szebb, de minőségre a rövid. A szép friss hatvégek, és a vágás után megkönnyebbült, 3-4 centit nőtt havonta, az egész hajam lecserélődött és bár azóta megint hosszú, szebb mint a nagy vágás előtt.

Annyi volt a rövid hátránya, hogy nekem gyorsabban zsírosodott, valamint olykor igen szürreális formákra sikerült elfeküdnöm, amit egy kiló lakk sem hozott volna rendbe. A hosszút meg megfésülöm és annyi, itt a hátrány, hoyg nehezebben szárad.

Nézd meg az előnyöket-hátrányokat és aszerint dönts, hogy mi éri meg neked jobban.

2016. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Én nem bántam meg, imádom a long bobot, de a rövidebb bobot is, volt már mindkettő. Én azzal érzem magam a legjobban, szerintem mindenkinek jól áll. Próbáld ki, ha nem érzed jól vele magad, majd visszanő :D

Egyik se szebb a másiknál, mondjuk nekem már a nagyon hosszú haj nem tetszik. Az ilyen mell alá érő nekem már olyan meh.

2016. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én levágattam a lapockáig érő hullámos hajamat, mert úgy éreztem, olyan, mont egy szénakazal.

Most vállig /vagy picit afelé/ érő hajam van, göndör, egyik oldalon jobban a szemembe lógva. Imádom. (:

2017. jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!