Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 25-30 közötti nők, mennyit...

25-30 közötti nők, mennyit foglalkoztok a szépségetekkel?

Figyelt kérdés

Mit milyen gyakran csináltok?

Magatok végzitek, vagy szakemberrel?


Sminkeltek minden nap?


Máshogy csináltok valamit, attól függően hogy kapcsolatban vagyok-e, illetve hogy nyár, vagy hosszú nadrágos időszak van?


A párotok sokallja a szépítkezésre fordított időt?



2017. jan. 1. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem sok időm jut magamra.


A napi rutin az abból áll, hogy megmosom az arcom(+fog) lemosóval, tonikkal+krém. Smink ritkán van szinte csak ünnepnapokon. Amikor úgy van akkor gyantázok, ha nincs erre idő akkor borotva.


Most már itthon vágom magamnak a hajam + mindig is én festettem, ha olyan kedvem van.


Ami különbözik a nyári és a téli évszakokban az a szőrtelenítés. Télen viszonylag ritkábban csinálom mint nyáron.


Az időt senki nem sokallja.


Gyakorlatilag csak az alapra van időm. Tudnék ettől többet is foglalkozni magammal.

2017. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Még annyi jutott eszembe, hogy olyat is írhattok ha történt ilyen, hogy a párotok valamire célozgatott, hogy többet foglalkozhatnátok vele.

2017. jan. 1. 20:31
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem pl szóltak már be arra hogy miért nem megyek fodrászhoz.

Meg egyszer megjegyezték hogy leborotváltam a lábam, de úgy jött le az egész, mint ha soha nem tenném.

2017. jan. 1. 20:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Hajam havonta festi a ferjem, borotvalom magam kb. masnaponta,kormon alkalmankent festem, mert idegesit, hogy hamar lepattan a mosogatastol /hazimunkatol es sztem ugy mar igenytelen, akkor mar inkabb ne legyen lakkozva. Smink (szemhej korul puder/alapozo, szemceruza, szemoldok kihuzasa, szajfeny: mindennap. Tonikos lemosas este,amikor eszembe jut: radir,lehuzhato maszk, pakolas (kb. ket hetente-havonta). Nyaron surubben szortelenitek. Parom nem sokalja az idot.
2017. jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Hétköznap kb 15 perc, hétvégén meg mondjuk kb 1 óra.

Reggel 10 perc smink + este arclemosó, néha arcradír, meg hidratáló krém mindennap.

Heti 2-szer mosok hajat.

Hétvégente arcpakolás, epilálás, bőrradír, testápoló.

Ha megyek valahova (szórakozni, színházba, étterembe) akkor kb fél-1 óra amíg elkészülök (hajmosás, smink).

Egyébként meg havonta járok kozmetikushoz, fodrászhoz és körmöshöz. Ez szintén még mondjuk heti másfél óra. A műköröm sokkal tartósabb és praktikusabb mintha magamnak lakkoznám.


A párom egyáltalán nem sokkalja az időt. Sőt, sztem igazából örül neki h szépítkezek :)


Ha nem vagyok kapcsolatban van h télen nincs kedvem epilálni vagy gyantáztatni. Egyébként nincs nagy különbség.

2017. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Elég sokat, ha a kaját és az edzést is ide soroljuk, akkor szinte egész nap ezt csinálom:D (munkán kívül persze)

Diétázom, minden kb grammra pontosan ki van számolva és órára pontosan beosztva. Edzéstervem is van, a hét 5 napjára, ezeket a párom segített összeállítani, mert ő testépít és személyi edző, így mondhatjuk, hogy szakember:)

Fodrászhoz 3 havonta, kozmetikushoz és masszásra havonta, körmöshöz sajnos hetente kell járnom, mert nagyon gyorsan nő.

Minden nap sminkelek.

Télen és szingliként is ugyanúgy szőrtelenítek, mert edzeni sortban szeretek és szoknyát is szívesen hordok.

A párom nem sokallja, mert tetszem neki és ő is sokat törődik a külsejével.

2017. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
57%

Kozmetikushoz nem járok, viszont otthon magamnak elég sokat macerálok a bőrápolással. Reggel+este profi bőrápoló rutin, hetente egyszer arcmaszk, hetente 1-2-szer arcmasszázs.

Edzeni is szoktam, hol otthon, hol teremben; sminkelni csak akkor sminkelek, ha suliba vagy dolgozni megyek, vagy ismerősökkel találkozok, itthonra, vagy sarki boltig nem szoktam.

Fodrászhoz mostanában havonta járok.

Borotválkozni akkor szoktam, mikor kedvem van hozzá, függetlenül attól ,milyen évszak van, vagy van-e pasim.

Körmözni nem szoktam, szoláriumba nem járok, rendszeresen, naponta legalább 1-szer, de inkább kétszer fürdök, testápolózok, radírozok, fogat is mosok, hajat hetente 2-32-szor mosok :D


A párom nem sokall semmit, nem szokott beleszólni olyasmibe, amihez nem az ő dolga.

2017. jan. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hajat hetente 2-3 alkalommal mosok,hétvégén szörtelenítek plusz hétvégén pedíkürözök magamnak. Heti kétszer szoliba megyek, nem azért hogy csoki legyek, csak jó a börömnek. 3 hetente körmöshöz járok, fodrász 3 havonta. Edzeni járok 2-3szor hetente. Ha dolgozom vagy suliba megyek akkor sminkelek, szempillaspirál, szemöldök, alapozó, rúzs.
2017. nov. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!