Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A férfi intim gyantázás...

A férfi intim gyantázás mennyire gáz?

Figyelt kérdés

2017. jan. 1. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha neked jobban tetszik, ha szőrtelen, akkor csináltasd meg.

Nagyon fáj, azt muszáj tudnod, de megszokható.

2017. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És a lányoknak hogy tetszik?
2017. jan. 1. 20:50
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Én még nem voltam gyantázott sráccal, de nem bírom, ha nagy dzsungel van lent. Ha van is kis szőr, az legyen rövid és ápolt.
2017. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem abszolút nem gáz jó ha a srác ad magára. nekem csak borotválthoz volt szerencsém amíg sima addig jó de amikor elkezd borostásodni az annyira nem gyanta mellett ez annyira nem feltűnő
2017. jan. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én jó pár évig gyantáztattam fiúként, és 100%-osan bejött a csajoknak. :) Frissen tökéletesen sima, és amikor kezd nőni, akkor is csak puha pihék vannak. :) Minden szempontból sokkal jobb mint szőrösen, vagy akár borotváltan is. Főleg ha a lány is frissen gyantázott, az valami eszméletlenül finom élmény, amikor a két csupaszra gyantázott nemi szerv találkozik. :)


A fájdalom egyáltalán nem olyan vészes, mint amilyennek sokan gondolják. Az első alkalom fáj jobban egy kicsit, mert akkor az öreg erős szőröket kell kiszedni. De utána ha rendszeresen jársz, akkor mindig csak a puha pihéket kell kiszedni. :) Én 4 hetente jártam évekig, nekem nagyon bejött. :)

2017. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És a gyantázással tényleg ritkul egy idő után?
2017. jan. 2. 19:52
 7/11 anonim ***** válasza:

Úgy látszik hogy ritkul, de amúgy nem. Csalóka ez, mert a szőrszálaid nem egyszerre nőnek ki. Képzeld el úgy, hogy van 4 garnitúra szőröd, amik negyedévente váltják egymást. Amikor először gyantázol, akkor kitéped mindet. Utána visszanő az első adag, azért úgy tűnik, hogy csak negyed olyan sűrű a szőrzeted, ami abban a pillanatban igaz is, mert tényleg csak a negyede van kint. Aztán gyantázol párszor, majd szépen lassan ez a csapat elmegy aludni, és a második csapat lesz életerős, növekedő. És így tovább.


Egészen addig ritkább a szőrzeted, amíg rendszeresen gyantáztatsz. Ha viszont hagyod megnőni eredeti méretre, akkor szépen mind elő fog bújni, igaz akkor is csak a negyede lesz "élő", csakhogy nem fogod kitépni, ezért ott marad, magától nem hullik olyan gyakran.


A másik csalóka dolog a borotválással szemben, hogy ha borotválod, akkor a már erős szőrt elvágod, ami merev mint egy fatörzs. Ha gyantázod, akkor pedig mindig új, vékony szőrök nőnek ki, mint egy friss hajtás. Ez miatt is ritkábbnak tűnik, mert vékonyabbak ezáltal puhábbak a szőrszálak.

2017. jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elsőre ha elmegyek egy kozmetikába gyantáztatni, akkor mire készüljek fel? Mit csináljak előtte? Vagyis mit ajánlatos előtte csinálni? (tisztálkodáson kívül)
2017. jan. 2. 22:05
 9/11 anonim ***** válasza:

A szőröd hosszát állítsd be 5-6mm-re otthon. Ha rövidebb, nem szedi ki a gyanta rendesen. Ha pedig hosszabb, jobban fáj, és szintén szarul szedi ki.


Aztán kozmetikustól függ, hogy ki hogy szereti a gatya levételét. Erre érdemes rákérdezni, és ha azt mondja hogy neki mindegy, akkor levenni, mert úgyis útban lesz.

Ha viszont ragaszkodik hozzá, hogy maradjon rajtad, akkor erre legyél felkészülve, és semmiképpen se boxer legyen rajtad mert esélye sem lesz legyantázni. De még a fecske is necces, elég nehézkes abban is. Tangában (normál hétköznapi férfi tanga) viszont egészen jól megoldható, ha már maradnia kell. :)

Én az első kozmetikusomhoz kb egy évig tangában jártam, mert ő ragaszkodott hozzá. Aztán kozmetikust váltottam, és ő jobban pártolta ha leveszem, mert mindkettőnknek könnyebb úgy. :)


Menet közben pedig segíts a kozmetikusnak a munkában azzal, hogy segítesz feszíteni bőrt a kezeiddel. Ez négykezes játék! :) Egyedül nem nagyon megy.

2017. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Lehet hülye kérdés, de a gyantázás folyamán nem szőrtüszőstül tépődik ki a szőr? Akkor nem kéne véglegesnek lennie?


Bocsi, abszolúte nem vagyok tájékozott.

2017. jan. 3. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!