Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés
Biapernys nevű felhasználó kérdése:

Hogyan lehetne szebb a szembillám?

Elég bagy szemem van, viszont elég világosak a szempilláim és elég kevés is van belőlük... Hogyan tudnám dúsítani vagy ilyesmi hogy jobban látszódjon? Szempilla spirált nem szeretnék használni 12 évesen. Válaszokat előre is köszi :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: szempilla, szem, haj

01-11 21:06  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
A kérdező kommentje:

Szempilla* bocsi telefonról vagyok

# 1/4Időpont 01-11 21:07 Privát üzenet
Szempillafestés kozmetikusnál, olyasmi mint a spirál csak sokkal visszafogottabb.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 01-11 21:11 Privát üzenet
Nekem nagyon bejött a ricinusolaj. Esténként egy fültisztító pálcikát mártottam az olajba, és úgy kentem föl a pillákra, reggel meg lemostam vízzel. Pár hét alatt már látszott az eredmény. Ráadásul nem is drága (én 700Ft-ért vettem egy üveggel, ami 3 hónapig elég volt), és természetes, nincsenek benne káros adalékanyagok. :) Ha rákeresel, hogy "castor oil eyelashes", találsz egy csomó előtte-utána képet. Csak vigyázz, ne járj úgy, mint én, mert én a szemöldökömre is tettem, ahol meg volt ritkulva, és utána ott nagyon hosszú szálak nőttek, ami azért azon a területen nem túl előnyös. És légy óvatos, nehogy a szemedbe menjen! Remélem, Te is sikerrel jársz, sok szerencsét! :)

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 01-12 00:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi :)

# 4/4Időpont 01-12 07:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik lány szebb?
Megbánnám ha a hosszú hajamat long bobora vágatnám? Melyik a szebb egyébként?
Hogy szebb lánynál ez?
Melyik köröm szebb?
Szemüveggel szebb vagyok?
Hogyan lehetnek szebb?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu