Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne szebb a szembil...

Biapernys kérdése:

Hogyan lehetne szebb a szembillám?

Figyelt kérdés
Elég bagy szemem van, viszont elég világosak a szempilláim és elég kevés is van belőlük... Hogyan tudnám dúsítani vagy ilyesmi hogy jobban látszódjon? Szempilla spirált nem szeretnék használni 12 évesen. Válaszokat előre is köszi :)

2017. jan. 11. 21:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Szempilla* bocsi telefonról vagyok
2017. jan. 11. 21:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Szempillafestés kozmetikusnál, olyasmi mint a spirál csak sokkal visszafogottabb.
2017. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem nagyon bejött a ricinusolaj. Esténként egy fültisztító pálcikát mártottam az olajba, és úgy kentem föl a pillákra, reggel meg lemostam vízzel. Pár hét alatt már látszott az eredmény. Ráadásul nem is drága (én 700Ft-ért vettem egy üveggel, ami 3 hónapig elég volt), és természetes, nincsenek benne káros adalékanyagok. :) Ha rákeresel, hogy "castor oil eyelashes", találsz egy csomó előtte-utána képet. Csak vigyázz, ne járj úgy, mint én, mert én a szemöldökömre is tettem, ahol meg volt ritkulva, és utána ott nagyon hosszú szálak nőttek, ami azért azon a területen nem túl előnyös. És légy óvatos, nehogy a szemedbe menjen! Remélem, Te is sikerrel jársz, sok szerencsét! :)
2017. jan. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. jan. 12. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!