Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnének kisebb melleim?

Hogyan lehetnének kisebb melleim?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, a melleim már nagyon idegesítenek. Tesi órán pláne. Direkt bő pulcsikat veszek fel, hogy ne látszódjon semmi. Sajnos anyukámnak is nagy melle van...

162 cm magas vagyok és 46 kg.

Légyszi, nagyon fontos lenne nekem..:( egyszerűen gyűlölöm őket, és biztos vagyok benne hogy felnőttként is így lesz.



2017. jan. 19. 10:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Sportal, menjél ez egy edzőteremben és kérd meg az edződet állítson fel étrendet is, meg edzéstervet is neked.

Ha fogi gátlót használsz majd, attól meg kifejezetten fognak nőni.

Nőni fog még a terhesség közben is meg utána is ha babát akarsz, ill később ahogy haladsz a korral kilókat fogsz felszedni.

De sztem úgy kéne felfogni hogy nővagy, egy nőnek meg vannak bizonyos jellegzetességei, ezért senki nem fog téged kiközösíteni, más örülne neki ha nagy lenne neki, jó tudom téged idegesít. ((Ha meg annál is jobban idegesít akkor lehet pszichológushoz kellene fordulnod, ezt csak úgy megjegyeztem)).

2017. jan. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak műtéttel lehet kisebbíteni.

Vagy ha nagyon durván gyúrni kezdesz akkor eltűnik a zsír és kicsi lesz. Ezért szoktak a női testépítők szilikon mellet csináltatni, mert eltűnik nekik a sok mellizom edzéstől.

2017. jan. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

A nagy mell áldás, gyönyörű és ezt később majd te is belátod.

26f

2017. jan. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
ez nagyon aranyos mikor 14 évesen már tudja hogy felnőttként is utálni fogja:)
2017. jan. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
Inkább törödj bele, mert akkor se lennél elégedett ha 0 melled lenne.
2017. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél kényelmes és jól tartó melltartókat, nyugodtan kérdezz meg hozzáértő eladót szaküzletben! Rengeteget segít ha rendesen van tartva. Én is ugyanebben voltam, később megszoktam, mjad bevallom nem is bántam hogy van elég cicim. Fogadd el magad, úgy vagy gyönyörű ahogy vagy :)
2017. jan. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Próbáld meg elfogadni magad.

A mellben előrébb lányok sokkal nőiesebbek, mint az agyonreklámozott elől deszka-hátul léc divatideál.

Próbálj meg elfonatkoztatni ettől, hiszen ezen kívül még ötezer más külső és belső tulajdonságod van.

Bátran hord csinos és szép ruhákat, ami a személyes stílusodba belefér.

Nekem is 70/E kosaram van, én tesi órán a melltartóm fölé még egy speciális sportolásra szánt rövid melltartó-topot is fel szoktam venni a póló alá, amit a Calzedonia-ban szereztem be.

Így sokkal könnyebben tudok mozogni, de annyira nem izzadok be, mintha pulóverben lennék.

2017. jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
*erősebb
2017. jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hordj sportmelltartót.
2017. jan. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Idővel rájössz mire használhatod őket és onnantól imádni fogod. Vagy te is olya n lány leszel akinek pazarlas volt ekkora nagy ciciket adni.
2017. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!