Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Notino megbízható bolt eredeti...

Notino megbízható bolt eredetiséget illetően?

Figyelt kérdés
Parfümöt szeretnék lassan vásárolni, eddig mindig Douglas-ban vagy Marionnaud-ban tettem. Az árak s választék nem az igazi számomra. Notino eredetit árul? (korábban Iparfumeria) Esetleg aki vett valamit Douglas-ban vagy Marionnaud-ban, majd utána rendelt a fentebbi oldalról tapasztalt bármi nemű differenciát? Elég sok pozitív véleményt lehet olvasni, de páran állítják nem eredeti a rendelt termék... Előre is köszönöm a segítséget!

2017. jan. 20. 20:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
Nekem két drágábbnak számító parfümöm is van onnan, teljesen eredetiek.
2017. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
75%
Megbízható
2017. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
82%

Többször rendeltem már,parfümöt,kozmetikai cuccokat. Minden rendben volt és nagyon gyorsan kiszállították.

A rendelt parfüm illata egész nap érezhető, akkor csak nem hamisítvány:)

2017. jan. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Én is az eredetiség felé hajlok, de a pár negatív kritika eltántorít mindig, főleg amikor látom tévében is mennyi hamis cuccot zúznak be.

Amit nem olvastam sehol, de csak egy meglátás. Douglas és Marionnaud is mondja, hogy egyenes a gyártótól megy a beszerzés, de erről egy-két gyártónál semmi infót nem találtam (webshop).


Először mindenképpen illatmintát rendelek, mert párszor elhamarkodtam a vásárlást már. Lehet előtte bemegyek Douglas-ba szaglászni, aztán minta, megnézem meddig tart a bőrömön, milyen az illat többi szakasza rajtam... Utána meg rendelek valamit.


Olvastam még pár fórumot, külföldön is hasonló árban mennek a parfümök, mint Notinon. Douglas-ban akkor tényleg baromi nagy profittal dolgoznak.

2017. jan. 20. 22:37
 5/32 anonim ***** válasza:
78%
Több drágább árkategóriás parfümöt rendeltem már onnan és sose volt probléma az eredetiségét illetően.
2017. jan. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
78%
Dolce parfümöm van onnan, ami biztosan eredeti.
2017. jan. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
77%
Eredetiek
2017. jan. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amint úgy lesz időm, veszek valamit majd.
2017. jan. 21. 12:39
 9/32 anonim ***** válasza:
83%
Ha megvan a kiszemelt parfümöd, és van külföldön élő ismerősöd, nézd meg az adott országban mennyibe kerül. Egy, itthon 15.000Ft-os parfümhöz most úgy jutottam hozzá 6000Ft-ért, hogy a Németországban élő ismerősöm megvette a német Müllerben nekem. Persze szerencsém is volt,mert épp akció volt ott.:))
2017. jan. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Sajnos, külföldi ismerősöm alig van. Néztem az osztrák Douglas honlapján, nagyjából ugyanazok az árak vannak.
2017. jan. 21. 16:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!