Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok nektek hány cm van a...

Lányok nektek hány cm van a két mellbimbótok között? (melltartó nélkül)

Figyelt kérdés

Tudom elég idióta kérdés, de szerintem nagyon távol vannak egymástól a melleim, és kiváncsi vagyok.

20/l


2017. jan. 25. 21:56
 1/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

31 cm. Nekem is kifelé néző melleim vannak.


Szerintem nincs "standard méret". Ahány nőt láttam annyi féle melle volt. Valakinek összébb áll, valakinek széjjelebb.

2017. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23cm. Nekem egy nagyon-nagyon kicsit kifelé néz, csak a hátam vékonyabb. Tényleg sok tényező befolyásolja. Mennyire van távol a két mell, mennyire néznek kifele a mellbimbók, a hát szélessége, mell alakja, talán nagysága is, szóval sajnos lemérve ez nem sokat mondhat
2017. jan. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

most lemértem, érdekes kérdés. nekem 20-21 cm.

de ez sokmindentől függ, attól, hogy mekkora a hátad, eleve mennyire vagy vékony, mekkorák a melleid, milyen a formájuk stb. én vékonyabb alkat vagyok, a melleim kicsik. neked mennyi?

2017. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bimbók közti távolság (bimbótól-bimbóig 19 cm)

Mellek közt meg 9 cm rés van.

Sajnos nagy a mellem 75/D :( ez van. Nekem ilyen kerekebb formájú, most kicsit meg is van duzzadva. De már fáj a hátam tőle...

2017. jan. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csak a vicc kedvéért megnéztem és nekem fiú létemre 21cm van közte úgy hogy sovány vagyok és nem kondizok tehát az utolsó kommentelőn csodálkozom, hogy hogy lehet nagy a melled, ha a 2 bimbód között van 19cm távolság lányként állítólagosan nagy mellekkel? xd Ha meg nehéz én tudok segíteni, felajánlom 0-24 órába a kezeimet a melleid cipelésére ingyen és bérmentve. :P (24/F)
2017. márc. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!