Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszenek az...

Fiúk! Nektek tetszenek az alacsony, formás, szép, szemüveges, okos, vicces, kedves, aranyos lányok?

Figyelt kérdés

Én valami ilyesmi vagyok, de úgy érzem, hogy a fiúk gyakorlatilag észre sem vesznek... Mindegyik azt mondja, hogy ők a normális csajokat keresik, mégis a folyosón a legnagyobb k.-kat bámulják meg és beszélnek róluk. Elvileg a belső fontosabb, de az említett lányok belülről egyenlőek a 0-val. Nem tudom mi a baj velem... (nem vagyok amúgy egyáltalán egoista,stréber és öntelt). Elég visszahúzódó típus vagyok, de ha valakit közel tudok engedni magamhoz,megnyílok és őszintén tudok beszélni bármiről.

16/L

köszi!


2017. jan. 25. 23:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Tetszenek az alacsony, formás, szép, szemüveges, okos, vicces, kedves, aranyos lányok.
2017. jan. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Azért nem olyan sokat mondd el igazán rólad amennyit leírtál, de ezek mind igazak rám is :D Kivéve, hogy nem nagyon hordom a szemüvegem és egy évvel idősebb vagyok... Nos, engem kb egy éve kezdtek észrevenni, és szinte mindig vagy sokkal fiatalabbak (erre nincs ötletem miért) vagy pedig idősebbek. Szerintem csak kell a fiúknak egy bizonyos fokú érettség ahhoz, hogy normálisabb lányokat is észrevegyenek. Szóval ha tényleg olyan vagy amit írtál és a formás nálad sem ducit csupán jó alakot jelent (persze nem a külső számít, na de akkor is...) szerintem nemsokára téged is észre fognak venni már többen :) Az már más kérdés, hogy neked bejönnek e ők...
2017. jan. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A normális fiúknak tetszeni fogsz.Viszont arra csak 20-25 éves kor után jönnek rá,kellő mennyiségű csalódás után(és mikor már családalapításban gondolkodnak),hogy a r*b*k tényleg nullák és nem velük érdemes hosszútávra tervezni :)
2017. jan. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Csak jó tulajdonságokat sorolsz, aztán rákérdezel :D
2017. jan. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha mell kitevős, magamutogatós könnyen kapható ribik mászkálnak melletted, akkor természetes, hogy nem vesznek észre. Ott tini korban elég erős a dzsungel törvénye. A külsőleg jobb nő, jobb zsákmánynak minősül.
2017. jan. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
tényleg felsoroltál csupa jó tulajdonságot (az alacsony és szemüveges kivételével), te ilyen tökéletes vagy?? ne legyél ilyen besavanyodott és irigy, attól még, hogy más lányok jól néznek ki, nem biztos, hogy 'emberileg 0-k'..
2017. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem vagy egoista, de azert szepnek talalod magad meg csak jo tulajdonsagokat soroltal fel magadrol..:D Ha nem tetszel a fiuknak, akkor valoszinuleg nem vagy szep. Ha meg nem tetszel nekik es egoista sem vagy, akkor honnan veszed hogy szep vagy? Amiert a szuleid azt mondjak, meg nehany barino nem feltetlen van ugy.:)
2017. jan. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

nem,nem vagyok egyáltalán tökéletes, de amiket felsoroltam,azokat rengeteg embertől hallottam vissza :)

Onnan tudom,hogy az osztályban,évfolyamban és a 9-edikesek körében tele van ilyen csajjal a társaság,és mikor odamentem beszélgetni, konkrétan egy értelmes mondatot nem tudtak elmondani :( A jegyeik is azt tükrözik, hogy nem nagyon foglalkoznak az intelligenciájukkal,alapműveltségeikkel. Ehhez hozzá jön pluszban az, hogy beképzeltek, hisztisek, lenézőek és bunkók kb. mindenkivel...

2017. jan. 26. 18:25
 9/16 A kérdező kommentje:

Öhmmm, nem azt írtam,hogy nem tetszem a fiúknak, csak hogy nem annyira vesznek észre. Ezzel arra célzok, hogy nem néznek meg annyira és egyik sem viselkedik úgy velem mintha nagyon tetszenék nekik, szimplán csak haverként tekint rám(az egyik fiú csak beszólogat, amúgy nekem ő tetszik), de nem gondolom hogy beszélnének rólam. A kérdésben írtam egy olyat, hogy a fiúknak fontos a belső. Olvastam már annyi helyen, hogy fontosabb mint a külső... De... Ha én nem vagyok olyan szép lány , mint 'azok', akkor velem egy némelyik le sem áll beszélgetni, mert őket csak a "szép arcú és tökéletes testű" lányok érdeklik.

nem vagyok benne biztos, hogy érthető ahogy én gondolom ezt az egészet, de mindenesetre remélem :D

(Arra is gondoltam,hogy csak azért nem vagyok "érdekes" az osztálytársaim számára, mert már 1,5 éve minden hétköznap látnak...De ki tudja.)

2017. jan. 26. 18:36
 10/16 anonim válasza:
80%

Micsoda kérdés😂 Nem basszus, a formátlan, csúnya, buta, lányok tetszenek a fiúknak, jaa az plusz előny ha nincs humora és nem kedves...

*hé emberek, ilyen klassz csaj vagyok, gyerünk, mondjátok hogy szerettek*

2017. jan. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!