Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kis mellű lányok, ti hogyan...

Kis mellű lányok, ti hogyan csináltok nagy dekoltázst?

Figyelt kérdés
Arról beszélek, amikor valakinek tényleg a dekoltázsa nagy, nem kontúrozással, az oszitársamnak is kicsi, de ő hatalmas dekoltázst csinál valahogy,ugyan akkora a mellünk, és nekem az az eredmény push up ossal sem jön össze, mégis mi emeli úgy meg az övét? Látszik, hogy nem tömi ki nagyon, mert oldalról pólöban nem olyan nagy, csak a dekoltázsa, esetleg ti tudjátok hogy lehet elérni ezt?:)18/L
2017. febr. 21. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Zokni
2017. febr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ugy ertem nem nagynak latszik, mert beletomom a kisparnamat is, latszodhat kicsinek oldalrol,sot, csak a dekoltazs nagy
2017. febr. 21. 18:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Szűkebbre húzott vállpánt
2017. febr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megvolt:D
2017. febr. 21. 19:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem látsz bele a melltartójába, lehet, hogy full megvannak nyomorítva a mellei, vagy csak olyan az izmai tapadása, hogy nagyobbnak tűnik a melle.

Szerintem fogadd el, hogy neked nem lehet olyan dekoltázsod. A kicsi is lehet szép.

2017. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A kicsi mellem tetszik:D szerintem aranyosak, csak dekoltazst szeretnek
2017. febr. 21. 20:27
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Sehogy, nekem jó a kicsi :D

Ha egy push up melltartó nem csinál olyat, akkor vegyél fel kettőt. A legjobb, ha hátul még össze is kapcsolod a két pántot valamivel (tehát ilyen x formába), hogy még jobban nyomjon rajtuk.

2017. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!