Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan fiú/férfi, aki el...

Van olyan fiú/férfi, aki el tudná fogadni ezt az (elsőre talán furcsának tűnő) kettősséget egy lány külseje kapcsán?

Figyelt kérdés

Arra gondolok konkrétan, hogy az illető lánynak ilyen hasa van: [link]

viszont az öltözködése és a személyisége nincs ezzel összhangban. Nem laza/vagány a csaj, hanem sokkal inkább nőies, visszafogott, romantikus stílusú: Bővebb fazonú szoknyákat hord szép cipőkkel, magassarkúakkal. Lelkileg is ilyesmi: érzelmes, törékeny, bújós. Hogyan reagálnátok erre a kissé ellentmondásos lányra? Azok a fiúk, akik nőies, romantikus lányra vágynak s a ruhái/személyisége alapján ilyennek is gondolják őt, ledöbbennének, s csalódnának benne ha levetkőzne, s meglátnák a kidolgozott hasát? Vagy fordítva: akik vagány csajt szeretnének, viszont a lány öltözködése, személyisége nem ezt tükrözi, csak a sportos, kidolgozott hasa, ők szintén dobnák a lányt? Vagy esetleg valakinek bejönne ez a kettősség?



2017. febr. 21. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nagyon vicces.

szerinted melyik pasi ne akarna magának egy szuper testű fitnesz modell kinézetű bombázót,aki szeret szoknyában mászkálni?

nyáron amikor egy ilyen csaj végigmegy az utcán kb megáll az élet úgy nézi mindenki és csorgatja a nyálát.

csak ugye a legtöbb ilyen csaj sajnos elég sportosan öltözködik.

ha szoknyában nyomná akkor szerintem tömegkarambolok lennének.

szóval vagy túlértékeled a megjelenésed,vagy készülj a karambolra nyáron,amikor szoknyában magassarkúban kimerészkedsz az utcára,ilyen alakkal:)

2017. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen a hasam , sztem szexi :)

A ruha meg édesmindegy!

2017. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok :) én lány vagyok de nagyon tetszik az ilyen has, nagyon szeretnék ilyet. Valamelyikőtök tudna nekem ebben segíteni? :)
2017. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A sport mozgás kategóriában nézelődj utolsó.Napi 10en kérdezik meg.

Egyébként 2 módon lehet.

1.Elolvasol mindent a konditermi edzésről és a sportolói táplálkozásról,kalóriaszámolásról,ezek után több kevesebb sikerrel alkalmazod.

2.Elmész egy személyi edzőhöz aki megtanít edzeni,megtanít táplálkozni és egy év alatt meg is van egy bombázó test.

2017. febr. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!