Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mennyire jön...

Lányok, nektek mennyire jön be a szakáll?

Figyelt kérdés

Itt most nem arra gondolok, hogy mondjuk egy férfi nem túl jóképű, és inkább növeszt magának szakállat hogy valahogy kinézzen, hanem kifejezetten, ha jóképű férfiak növesztenek szakállat.

Úgy vettem észre, hogy a tizenévesek körében még inkább fanyalognak a lányok a szakáll láttán, huszonéves nőknek már azért jobban tetszik, harminc fölött meg kifejezetten pozitívum. Persze, embere válogatja, de ti úgyis jobban tudjátok, úgyhogy megkérdezem.



2017. febr. 22. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a borosta bejön,az szexi..viszont


[link] itt van ő. Bejön külsőleg,szép arcra,de a szakálla nem tetszik,borostával,vagy frissen borotválva viszont 100%,hogy "elolvadnék" tőle.


20/N

2017. febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép arcra szerintem nem kell szakáll, csak elrontja, de átlagos pasikon nagyon sokat dob, rajtuk szeretem.
2017. febr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szakáll csak a sötét és sűrű szőrzettel rendelkezőknek állj jól. Vagyis az én szememnek😅 Amit az első belinkelt számomra visszataszító. Pár ismerősom is növesztett úgy néznek ki mint valami terrorista de jól áll nekik nekem tetszik bejön.
2017. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Harmadik, pont azért írtam,hogy szakáll NÉLKÜL lenne 10/10. (nekem legalábbis)
2017. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első pasas, akibe beleszerettem 16 évesen szakállas volt (azóta is az).

Az exnek körszakáll.

A páromnak kecskeszakáll.


Hááát, igen, szeretem a szakállas férfiakat (de ha nincs, az sem tragédia, amúgy), csak ne legyen tök csupasz. :)

27n

2017. febr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, háát, azért remélem nem ANNYIRA nagy negatívum, mármint, nem fognak tőle kirohanni a világból, de én Bud Spencer emléke előtt tisztelegve elkezdtem szakállat növeszteni. Eddig senki nem mondta nekem hogy rosszul állna, de ki tudja, lehet hogy nem akarnak megsérteni.
2017. febr. 22. 16:45
 7/7 anonim válasza:
Én imádom a borostás vagy szakállas pasikat. A lényeg,hogy legyen ápolt a szakálla. 20/L
2017. márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!