Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak! Szerintetek vonzóbb,...

Férfiak! Szerintetek vonzóbb, kívánatosabb egy hosszú hajú nő, mint egy rövid hajú, vagy ez a legkevesebb amin múlik? (két kép példának)

Figyelt kérdés

Itt van két kép, hogy milyen típust értek hosszú és rövid hajú alatt:


[link]


[link]


2017. febr. 23. 19:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez a legkevesebb...


Van olyan nő, akinek a hosszú van akinek a rövid haj áll irtó szexin.


Nálam a hajhossz, a leges-legutolsó helyen áll.

2017. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Általánosságban a hosszú haj egyértelműen vonzóbb, mint egy rövid, de persze nyilván nem ez az egy dolog fogja meghatározni hogy bejön egy lány, vagy sem. Meg rövid hajból is lehet jó frizurát összehozni.

Pl. ha a képeket nézem, akkor szerintem jól áll a rövid haj a csajnak, de mondjuk hosszan szerintem még jobb.

2017. febr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Minél hosszabb annál vonzóbb, ez nem is kérdés.
2017. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nagyon arcfüggő. Alapvetően én jobban szeretem a hosszú hajat egy nőnél, de ez a nő a képen rövid hajjal isteni.
2017. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

számomra a hosszabb haj vonzóbb, de néha van olyan lány akinek a rövid haj is nagyon jól áll!!!

sokan azt hiszik, hogy rövid hajjal is vonzóak, közben meg inkább fiúnak tűnnek már...


24F

2017. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
A legkevesebb amin múlik az a melle, a popója, vagy a szemszíne. A haj sokkal, de sokkal fontosabb ezeknél. A rövid haj 10ből 1 nőnek állj jól, a többi nőnek a barátnői elmondják, hogy milyen marha jó, de igazából nem. Kell a hosszú haj, legalábbis nekem. Inkább legyen hosszú haja, mint nagy melle, és ezt halál komolyan mondom. 23/F
2017. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem egészen különleges dolog miatt a rövid hajú lányok tetszenek.
2017. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ezeken a képeken melyiknek rövid a haja, elárulnád?
2017. febr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#1-7 köszönöm a válaszokat!

#8 te meg menj már máshova kötekedni ha egy szerencsétlen kérdést nem tudsz értelmezni :) érdekes a többieknek sikerült

2017. febr. 24. 10:34
 10/14 anonim ***** válasza:
oké, de még mindig nem tudom melyiknek rövid a haja
2017. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!