Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elfogadni, hogy...

Hogyan lehet elfogadni, hogy ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Néha szépnek láttam magam, de most készítettek egy felvételt amin rajta vagyok, egyértelmű, hogy átlag alatti vagyok. Nagyon elkeseredtem, hogyan lehet ezen túl lendülni?

2017. febr. 24. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszeruen nem vagy fotogen. Attol nem feltetlen, hogy ronda vagy. Szerintem ne foglalkozz vele, ha a tukorben jonak latod magad akkor ne erdekeljen. En se tetszet magamnak ha lefenykepeznek masok.
2017. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tükörben mindig szépnek látom magam, de ezek a felvételek botrányosak. Komolyan megijedtem, hogy ilyen lehetek a valóságban...
2017. febr. 24. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok ezzel, utàlom ha fotóznak, minden képen pocsékul festek,főleg okmányokon.

úgy sikerült valamennyire elfogadnom magamat hogyha már arcra nem lehetek különleges, akkor majd öltözködésre, és őszintén nekem bevált :D régen lehajtottam a fejen egy csapat tipikusan szép lány mellett, most már emeltfővel sétàluk el előttük mert tudom sokkal egyedibb és különlegesebb vagyuk náluk - legalább is így érzem magam és ez a legfontosabb.

Találd meg a stílusod, légy olyan amilyen akarsz lenni, sminkelj ha attól szebbnek érzed magad és tűnj ki avval amid van :)

2017. febr. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gebasz1 válasza:
Nem sokmi más választásod marad, próbálj valamivel kiemelkedni amiben jó vagy és tedd ezt a központba ezzel leszel "különb" másoknál ,neked a nehezebb út jutott ami csak azoknak jut akik végig is tudják csinálni . Mindenkinek van keresztje .
2017. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!