Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmös tanfolyamot keresek,...

Műkörmös tanfolyamot keresek, ki mit ajánlana? (Ha lehet árakkal együtt) Ha indulok egy ilyen tanfolyamon kapok kezdőszettet is? Ha igen akkor az mit tartalmaz? Nekem a körmözéshez majdnem mindenem megvan.

Figyelt kérdés

2017. febr. 25. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ide jártam mint modell:

[link]


Itt is van még egy, de ez csak Budapesten van ha jól láttam:

[link]


Várost nem írtál, de ha van nagyobb város a közelben(esetleg ott is laksz) biztos van még más lehetőség is ezen kívül.


Ezzel a CN-nel egy a baj, hogy nagy a hype körülöttük, de a termékeik minőségétől azért vannak sokkal jobbak is.

Illetve vizsgára is csak CN-es anyagokat lehet használni.


A kezdő csomag annyira nem dereng, de vagy kapsz egy listát, ami alapján bevásárolsz vagy alapból a kezedbe nyomnak egyet, de az is hiányos és kell mellé venni még pár dolgot.

2017. febr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az alaptanfolyam mindenhol 200 körül van, ehhez még jön némi plusz költség, mivel a jobb helyeken házit adnak, gyakorolni kell, az elfogyott anyagot pedig pótolni.

Márkát nem írok, mert nem az a lényeg. Ami fontos egy jó tanfolyamnál, az a csoportlétszám. Kis létszámnál hatékonyabb a tanulás, nem oszlik a tanár figyelme túlságosan. Nagyon noname suliba ne menj, pl studio flash, mert sokszor hiányos a tananyag, amit leadnak.

2017. febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%

Én levelezőin tettem le kéz-és lábápolást, minden hónapban kaptam 2 tananyagot (lehet kérni havi 1 anyagot is, de így tovább tart).

Nekem már volt ebben tapasztalatom, gyakorlatom, így könnyebb volt tanulni. Ennek a vége 124e Ft volt. Ezután jött néhány óra gyakorlat, amit szintén neked kell fizetned. Majd pedig a vizsga, ahol megkapod a papírt is, ha sikerül elvégezned. A vizsgadíj is közel 100e.


Kezdőszettet nem kaptam, viszont minden tananyaghoz jár egy házifeladat is, amit ha megtanultad az adott anyagot kitöltesz, majd visszaküldöd a 'tanárodnak', aki kijavítva visszaküldi neked. (Ezt interneten is lehet).


Sajnos kevés az, hogy mindened megvan a körmözéshez, előbb az alapokat kell megtanulni, szépen mindent egymásra építeni.

2017. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A levelezős körmös képzés kb annyit ér, mint youtuberól tanulni...
2017. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
52%

Én nem értek egyet azzal, hogy a StudioFlash műkörmös suliban hiányos lenne a tananyag, nagyon nem :-) Nem is tudom, hogy honnan veszi a második kommentelő ezt, ha még sosem járt náluk... Én most végeztem náluk 2017 januárban. Nagyon szuper volt!! :-)


Én úgy kerültem a műkörmös szakmába, hogy elég sokat voltam modell a crystal képzésein. 40-en voltak plusz a pótlók plusz a modellek, tehát kb. 100 embert képzelj el egy pincében. Borzalmas volt, bár csak modell voltam, de feszengtem mindig. Csak a saját méregdrága termékeiket erőltetik rád, amik szerintem nem is jók :-) Sokan meg fognak ezért kövezni, de szerintem nincs olyan, hogy egy márkából minden jó lenne.


Azért a szakmától nem tudta elvenni a kedvem, ezért mentem én a StudioFlash műkörmös OKJ-s képzésére, üdítő élmény volt. 17-en voltunk, az oktatók tudtak velünk foglalkozni és nagyon jó csapatot faragtak belőlünk. Nem erőltettek rám fölösleges termékeket, hozhattam a saját anyagaimat is. A StudioFlash-nél a kezdőszett nem volt az árban, de sok mindent ők adnak. Kb 40-50 körül költöttem anyagokra. Hogy mit tartalmaz azt nézd meg a honlapjukon, sok lenne ide leírni :-)


Szóval bátran menj a StudioFlash-hez, én őket ajánlom.


üdv,

Ági

2017. márc. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elkezdted végül?
2017. jún. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!