Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek szép?

Hogyan lehetek szép?

Figyelt kérdés
15eves vagyok es tudom hogy meg valtozni fog az arcom,de mindenki csufol ezzel... gombolyu fej, csunya toredezett haj ami vastag is es ezert mindig felkotom, turcsi orr ami szeles is nagyon, felul vekony alul vastag szaj, a fogaim nem szepek, rejtett szem stb.. Ha pedig sminkelem magam, mar egybol megy hogy uristen nezzetek mennyi alapozot tett magara stb... vekony is vagyok ,ezert olyanokat mondogatnak hogy anorexias #@%%# .... Mit tegyek? :(

2017. febr. 25. 11:22
 1/2 A kérdező kommentje:
Es falusiak vagyunk nincs autonk se, es anyam ezert nem akar nekem fogszabalyzot mert idopontra nemtudnank menni mert nincs mivel. Meg gazdagok se vagyunk ,hogy normalis fodraszhoz menjek...:(
2017. febr. 25. 11:23
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia.A hajadon a legkönyebb segiteni.Majd adok tippeket neked :) Az emberek ilyenek hogy gúnyolódnak a màsikon hogy magukrol el tereljék a témàt mikor nekik is van hibàlyuk.Nem feltétlenül azért mert csúnya vagy..Csak bunkók!Ne is foglalkozz velük.Írok privit is neked.
2017. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!