Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Másnak is kikeményedik a...

Másnak is kikeményedik a pólója a hónalj résznél?

Figyelt kérdés

Egyik másik pólóm olyan, mintha ráhánytam volna a hónalj részére, pedig alig több, mint 1 éve vannak használva aktívan. Az egyik hónalja kifehéredik, a másiknak keményedik is kisebb foltokban, a fehér póló természetesen meg sárgás. Adhatok neki fehérítőt, vagy moshatom 60°C-on, semmi.



Kuka? AXE és Old Spice golyós dezodort használok. Az Old Spice stift az kicsípi a hónaljam valamiért, a száraz, vagy zselés dezodoroktól pedig fehér pici galacsinos lesz a hónaljam, és olyan lesz nap végére a hónalj része a pólómnak, mintha korpás lenne a hónaljam. :D


Van valami férfi dezodor, ami nem sárgítja rommá a fehér pólót, illetve nem keményíti be a pólókat?


Nem emlékszem ilyenre régen, bár anno stiftet használtam, akkor még nem bántotta a hónaljam.



2017. febr. 25. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A mi háztartásunkban én intézem a mosást, úgyhogy hozzá tudok szólni ehhez a szokatlan kérdéshez:

Találkoztam én is ezzel az idegesítő jelenséggel, de az egyik tag nem használ dezodort, csak időnként szódabikarbónás vízzel törli át a hónalját baciirtásra, az ő pólói teljesen normálisak, egyenletesen őrzik a színüket, puhaságukat. Ja és nem is büdösek, míg a többinek eléggé drasztikus szaghatásai szoktak lenni, persze dezodorszaggal vegyítve. (Emögött lehet olyan, hogy a dezodor vegyületeit nem bírja a bőrük és ezért megpróbálja a test ezt gyorsan eltávolítani magáról pl. fokozott váladék és izzadságtermeléssel, így pont amit megakadályozni hivatott a dezodor, azt segíti elő.)

Amúgy ez lehet, hogy segít, bár itt dezodorokról nincs szó: [link]

2017. febr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!