Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Számotokra kik a szimpatikus...

Számotokra kik a szimpatikus beauty youtube-rek közül? Ki ellenszenves? Viszkok Fruzsi, Karin Dragos, Avianarahl, Szilva, TemesAniko, ForHerVlog, Susy Ary Beauty?

Figyelt kérdés
2017. febr. 26. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Mindegyikük ellenszenves. Komolyan.
2017. febr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

Szimpatikus: Viszkok Fruzsi, AvianaRahl, de a legjobban Szilva, mert őt soha nem látom beképzeltnek.


Ellenszenves: Karin Dragos nem túl szimpatikus.


A többit nem ismerem.

2017. febr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
AvianaRahl és forHerVlog nagyon kedves, szimpatikus, de vannak még youtuberek, akiknek nincs akkora rajongótábora, pedig megérdemelnék, mert ügyesek, lehet tőlük tanulni, nemcsak azt mutatják, hogy éppen mit vettek a boltokban, vagy mit rendeltek. Pl. Bebita Bonita, vagy makeupbyKata, LillymeMakeup
2017. márc. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Herczeg Hajni nekem tök szimpi,aranyos csaj :) Bár nincs benne a felsorolásban.
2017. márc. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
62%
Viszkok Fruzsi, Karin Dragos, AvianaRahl
2017. ápr. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Nekem talán,Karin,és Fruzsi...a többi vagy nem tetszik,vagy nem ismerem.
2017. ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Karin és Fruzsi szimpatikus.

Avianarahl kifejezetten irritáló számomra, meg a barátnői is(nem tudom a nevüket), nagyon beképzelt és számomra elvágta magát, amikor a tavalyi nyx versenyen verte magát, amiért nem ő nyert.És keményen leszólta Karint, aki amúgy megérdemelte az első helyet.

Szerintem tudni kell veszíteni is, főleg ha ennyien követnek, nem lenne szabad úgy megnyilvánulni.

És van még pár videója, ahol eléggé lenéző, leszólja a rajongóit stb..

Nem is nézem már.

Az utolsó 4-et nem ismerem.

Szilva amúgy még szimpatikus lenne, de az Avianarahlos barátsága miatt kevésbé szeretem.

2017. ápr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Szilvát kedvelem, mert jó a humora és jó néhány videója, szerintem a felsoroltak közül ő a legszimpatikusabb. Karin Dragos jó videókat csinál, szeretem nézni.


Avianarahl stílusa idegesít, szerintem kicsit beképzelt, Viszkok Fruzsi sok szponzorált tartalma is idegesítő.

ForHerVlog-tól falra mászok, szerintem ő nevetséges :D Ő a legellenszenvesebb nekem.


A többi videóst nem ismerem.

2017. jún. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Akit kedvelek az Karin, Szilva de a legjobban ForHer Szandra.

A többi kivétel nélkül nagyon irritál. Aviátor és Viszkok olyan fájdalmasan rondák, hogy nem is értem hogy lehet ilyen arcokkal valakinek beauty csatornája?! Susy Ary ú atyám na az aztán egy igazi paraszt pcsa, rettenetesen sminkel, rettenetes stílusa van és olyan feje mintha folyton szrszagot érezne olyan instaceleb vikihalmosii effekt. A kedvencem az a Hedinke, azon meg annyira látszik, hogy csak a pénzért szerepel és csak a népszerűség érdekli, ráadásul összevissza játssza magát mint egy bazári majom és cserébe még rohadt unalmas is.

Temes Anikó amúgy nagyon vicces ő egyszerűen annyira túlizgul mindent, hogy néha jókat nevetek rajta de ő legalább olyan ártatlan vidéki karakter és nem egy beképzelt pesti pénzhuszár. :D

2017. nov. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem Szilva nagyon szimpi, meg talán :) Evelint néha soknak találom, Karint pedig egyre "műbbnek".
2017. dec. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!