Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfi létemre, hogyan nézhetné...

Férfi létemre, hogyan nézhetnék ki igényesen?

Figyelt kérdés

Olyan irányzatban szeretnék dolgozni, ahol a külső nem utolsó szempont. Elég vidéki vagyok, szóval leragadtunk ott - a család -, hogy egy férfinak elég melós vagy mackónadrág, valami póló, pulcsi meg egy zárt cipő - lehetőleg mind 200-300 forint alatt. Persze nem kell mindig venni, mert hát én vagyok a legfiatalabb, a bátyáim ruháiba mind beleférek. Nemsokára Bp-re fogok költözni, és nagyon szégyellem, azt, ahogy öltözködöm/kinézek. Gyakorlatilag nem a kapanyél lóg ki a számból, hanem egy traktor onnan, hátulról.

Alapjáraton nem vagyok 'jóképű', sőt, pont ellenkezőleg. Vékony is vagyok, szóval a testvéreim farmere úgy, elég 'buggyosan' áll rajtam. Tényleg, fogalmam sincs, mi a divat, mi áll jól valakin, milyen frizura milyennek számít, hogy kell csináltatni, karbantartani. Ebben a témában teljesen vak vagyok.

Olyan válaszokra nem vagyok kíváncsi, hogy eddig miért nem változtattam, stb. Itt, hagyományosabb közegben a családi nyomás elég nagy, gyakorlatilag levetkőzhetetlen, amíg jó messzire nem költözik az ember.

Ha valaki tudna pár tanáccsal szolgálni, azt megköszönném!

18F



2017. febr. 27. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Először kezd szerintem a laza/egyszerű stílussal. Vegyél egy pár db farmert, egy sötétebbet mindenféleképpen mert az jobb elegánsabb alkalmakra,egy szövet fekete gatyát munkába,pár sima egyszerű színű pólót,egy pár inget.
2017. febr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A neten rengeteg féle stílus kering. Nézegess férfi divatot, majd amelyik neked a legjobban tetszik/leg közelebb áll hozzád, aszerint formálgasd lassan a sajátodévá. Én például kifejezetten szeretem az igényes, jól öltözött, jól fésült, elegáns, aféle öltönyös-pasas dolgot, de szeretem, ha a hétköznapokon a kissé kócos haj-lezser viseletet választja. Szerintem mindenképp szűkebb, rád illő nadrágokat vegyél. Semmi nem visszataszítóbb, mikor túl kicsi vagy túl nagy ruhát hord valaki (jó, persze, van visszataszítóbb, de na...:D). Mellesleg, az ing (esetleg ing+póló) mindig befutó:D
2017. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából így :) :


[link]

2017. febr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, ing+farmer kombóval nehéz mellélőni.

Háda turkálókban is vannak férfiruhák, ott is be lehet szerezni cuccokat, amíg kísérletezel.

Cipő választása nagyon fontos szerintem.

Sokszor a matt, teljesen fekete ruházat is jó, esetleg sötétebb szürkével kékkel vegyítve. Apróbb kockás ingek. Kezdetnek szerintem ezek megteszik


[link]


[link]


[link]


[link]


[link] melír

[link]

[link]

[link] melír


[link]


Most vannak jó leárazások...Viszont cipőnél érdemes neten utánanézni, hogy adott márka termékei meddig bírják. Az a pár perc megéri, hogy utána ne az legyen, két hónap után szétmegy a vásárolt cipő.


A vékonyabb embereknek sztem jól állnak a hosszított kardigánok.


Nem mellesleg normális, jópofa a stílusod és ez is előnyt jelent.

Még annyi, hogy a haj sokat számít.


27/F

2017. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sikerült valami?
2018. febr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!