Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért pattogzik le a körömlakk?

Miért pattogzik le a körömlakk?

Figyelt kérdés

Mindig lepattogzik a körmömről a körömlakk pár óra elteltével. Mi lehet a gond?

Úgy festem a körmöm, hogy egy alap réteg, majd rá a színes körömlakk.


2010. máj. 9. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
aluljáró minőségű körömlakk. sz@r. ennyi. inkább áldozz rá több pénzt.:)
2010. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen a drága lakk lesz a jobb ... tapasztalat!

Amúgy én úgy szoktam, hogy manikűr, majd acetonnal át törlöm a körmeim, egy színtelen lakk, várj amíg megszárad, majd jöhet a színes és végül a fedő lakk. :)

M-L17

2010. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

lehet, hogy azért van, mert zsírosak a körmeid. előtte alaposan moss kezek. meg perzse, lehet, hogy tényleg a minőség nem megfelelő.

16/L

2010. máj. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy a minőséggel lenne gond, mert nagyon sok féle körömlakkot próbltam már az 200 Ftostól az ezer forintosig. Mindegyiknél ugyanez volt.

Kipróbálom ezt az acetonos trükköt. Köszönöm.

2010. máj. 9. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:

szia!

én úgy szoktam hogy lepolírozom enyhén a felületét,és rákenek két rétegben Moyra körömlakkot(300 ft) és ha már jól megszáradt akkor a rimmeltől extra strong fedőlakkot kenek rá szintén 2 rétegben.és tök jó hogy rájöttem erre a módszerre mert nem pattogzik le 4-5 napig:)

2010. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
van az esscene-nek ilyen körömlakkpattogás elleni körömlakkja. nem mondom azt, hogy csoda de +3-4 napot nálam jelent
2010. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!