Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Krémmániások! Van olyan...

Krémmániások! Van olyan személy, aki irritál titeket az oldalon?

Figyelt kérdés
Nekem egy feltűnt, aki idegesítő számomra a véleményei alapján, kicsit /nagyon/tudálékosan ír, mintha nem tudom milyen szakértő lenne... Ezért lettem kíváncsi, hogy nektek esetleg van e ilyen.Egyébként szeretem az oldalt, bár én nem írok véleményt, csak olvasom :)

#idegesítő személy
2017. febr. 28. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapjáraton én is szeretem az oldalt, de tényleg vannak ilyenek. Én ezen nevettem sokat (mármint szánalomból), ezt egy chanel parfüm alatt olvastam:D : "Sajnálom, hogy ilyen tucatillattá vált, én nem vagyok az. Fáj a szívem, ha az iskola körül, a sarkon füstöt fújó 15 éves leánykákon megérzem az illatot."
2017. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Parfümöknél tényleg akadnak nagyon bizarr/fellengzős vélemények.

Egyéb termékeknél ami engem kiakaszt, hogy kipróbálja egyszer, és ír valamit fél óra után. Miközben a releváns vélemény mondjuk párhavi használat után lenne megfogalmazható.

De konkrét személy nem irritál (egyelőre).

2017. febr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs konkrét személy, aki irritálna. Viszont sok olyan válasz van, aminél csak pislogok, hogy ez most komoly?


Néhány példa:

Akik testápolóhoz írják oda, hogy pattanást okozott az arcukon, vagy csípte a szemüket. Például ez a hozzászólás egy Eucerin testápolónál van: "Nos....szerencse, hogy csak mintám volt....

Arcomat kentem vele amikor a nagy mínuszok voltak....de amikor ezt használtam, akkor a szemeim olyanok voltak, mint a bagzó macskának, vagy mintha egy jó joint után lennék...pedig nem a szemgolyóm kenegettem vele...:D

Extrát nem tud....max ennyit...

Maradok a 170 ft-os fürdőkrémnél....amit nem mososk le...:D :D " Bár már a fogalmazásából gondolni, hogy buta egy nő lehet.

Vagy akik azt írják, hogy nagyon jó a termék, de lepontozzák az ára miatt.

Akik annyira tudatlanok, hogy nem radíroznak rendesen, és szerintük az alapozó miatt hámlik a bőrük.

Láttam már olyant is, aki egyszerre több sampon és hajpakolás alá is odaírta, hogy most már biztos, hogy ettől korpásodik a haja. ?

Vagy bőrpírnál egy krémtől várja a csodát, miközben pl. a rozáceát is nagyban befolyálja az is, hogy milyen az időjárás, használ e fényvédőt, mennyi alkoholt, kávét, teát fogyaszt stb..

Amikor balzsamok alá írják, hogy nagyon zsírosítja a hajukat. Pedig ugye az a hajvégekre való.

Parfümöt sem úgy kellene véleményezni, hogy egyszer magunkra fújjuk a drogériában , miután már vagy 6ot kipróbáltunk előtte.

Akik egy parfümöt tucatillatnak titulálnak, sem tudom megérteni. Tényleg egy parfümmel szeretne kitűnni a tömegből? :D

Az sem szimpatikus, amikor valaki vélemény írása helyett kb. az előző véleményekre válaszol és javítja ki őket. Annak nem ott a helye. :)

Vagy amikor hajfestéket azért húznak le, mert nem olyan szín lett, mint a dobozon. Pedig mindegyiken rajta van, hogy függ az alaphajszíntől is. Függ attól is, mennyire sérült a haj. Nyilván ha az, sötétebb lesz. Vagy ha rajtahagyja tovább, mert lassan fest.

Szóval az emberi butaság, folytathatnám még nagyon sokáig. :D

2017. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jókat írtok! 😀 Engem főleg a parfüm vélemények akasztanak ki, jobban mondva annak az egy illetőnek a véleményei, bár rajta kívül is van pár gyöngyszem... Egyébként is szubjektív szerintem, meg persze bőrfüggő is! Csak irritáló, ahogy meg akarja magyarázni, hogy az miért nem jó, és mit gondol a viselőjéről, és ír egy regényt... Jajj,na nem panaszkodok, csak kíváncsi voltam :) Köszi a válaszokat!:)
2017. márc. 1. 20:19
 5/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Az olyanok, akik "ma vettem, még nem próbáltam, de annyira izgatott vagyok, egyelőre ötös" :D Kösz...


Vagy aki ilyenek ír, hogy "Eddig ez a legjobb alapozó, amit használtam" ok, b-tch, de miért? Mit csinál??? :D


Egyszer egy csaj belém kötött, mert 4-esre mertem pontozni egy fogfehérítő tapaszt vagy miazistent (mint később megtudtam, valószínűleg azért zalatta ez fel, mert ő 2-szeres áron árulta a zsibin :D ekkora sz-rrágót, már bocsánat ) Ott hisztériázott nekem, hogy mit húzom le a terméket (4/5 csillag... :D ), és NYILVÁNVALÓAN én vettem kamu terméket, és ne kedvtelenítsek el másokat. :D :D Megjegyzem, voltak olyanok, akik 3 pontot adtak rá, és egyik meglátásom sem volt példátlan, ami problémám nekem volt vele, azt többen felhozták gondként, szóval nem értem, mit kapott a csaj. Nem emlékszem az accountjára, talán valami szandi volt.

2017. márc. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

[link]

Az archetípusok. :D

Amúgy vannak konkrét felhasználók, tényleg a parfümösök a legrosszabbak. Nem tudom mennyire kell unatkozni, hogy parfümöket szaglássz és hosszas, álművészi leírásokat adj róluk...

2017. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Feldobtad az estémet!😂 Nagyon jó! Kár, hogy az illetékesek pont nem olvassák... Lehet egyre gondolunk, ahogy az írásodból kiveszem, pontosan így tudnám jellemezni..😀 Priviben elküldhetnéd,ha gondolod ;) Pacsi!✌
2017. márc. 2. 21:55
 8/11 anonim ***** válasza:

Bár régi kérdés, ezt tényleg nem értem:


"Amúgy vannak konkrét felhasználók, tényleg a parfümösök a legrosszabbak. Nem tudom mennyire kell unatkozni, hogy parfümöket szaglássz és hosszas, álművészi leírásokat adj róluk..." De gondolom az, hogy gyakorin lógsz és másokat heherészve szidsz, az nagyon hasznos, minőségi tevékenységnek minősül.

Vagy hogy direkt azért mentek rá a krémmániára, hogy idegeljétek magatokat pár felhasználó véleményén.


Én szeretem a minőségi parfümöket, sokat közülük nem lehet tesztelni üzletekben.

Ilyenkor hasznosnak tartom még a legcirádásabban megfogalmazott leírást is, hiszen valamennyire be tudom lőni, mit is szeretnék rendelni.

Nem azt mondom, hogy engem nem irritálnak a modoroskodó vélemények.

Valaki főzni szeret, vagy bélyegeket gyűjt és arról ömleng teli oldalakat.

És ez rendben is van.


Írom mindezt úgy, hogy egyszer nem írtam véleményt, csak ezt a vénasszonyos rosszindulatot nem szívlelem.

2020. jún. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"Csak irritáló, ahogy meg akarja magyarázni, hogy az miért nem jó, és mit gondol a viselőjéről, és ír egy regényt" Az viszont sajnos tény, hogy nagyon sértően tudnak fogalmazni a másik ízlésével kapcsolatban egyesek.
2020. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Parfümbzi vagyok, de inkább fragranticán olvasok véleményt meg más külföldi oldalakon mivel rendesen felkúr már elnézést pár véleményező. Van pár aki hatalmas írónak, költőnek képzeli magát és ha belegebedek sem találom hasznosnak a naggggyon költőinek szánt ömlengését. Ez főleg férfiakra jellemző. Az egyik ráadásul szemérmetlenül lopja a költeményeit különböző külföldi parfümblogokról.
2021. jún. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!