Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Alkatilag vékonyabb lány...

Alkatilag vékonyabb lány vagyok, teltebb mellekkel és nem hiszik el hogy eredetiek?

Figyelt kérdés
163/48 kg vagyok 18 éves és 75 C melltartót hordok a suliban viszont sok lány megkérdőjelezi hogy igaziak -e, mert szerintük ez nem lehet ekkora magamtól...komolyan legszívesebben felhúznám a felsőm és megmutatnám nekik...mert am meg vagyok velük elégedve,szépek feszesek,nem csüngnek,anyumtól örököltem őket
2017. márc. 6. 15:55
 1/8 anonim válasza:
Ne erdekeljen,csak irigykednek rád..ennyi
2017. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mi a kérdés? Ez egy kijelentő mondat kérdőjellel a végén
2017. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Örülj nekik! :) Sokaknak nagyon izgató, hogy ha egy vékony lányon nagyobb melleket lát. Ritka az ilyen, valószínűleg ezért is hiszik azt. De én ismerek olyan lányt aki nagyon vékony és a mellei meg nagyobbacskák. Ne foglalkozz velük... Néhányan azt gondolják, hogy a nagyon vékony lányoknak nem lehet nagyobb mellük maguktól. Valóban nem épp gyakori, de azért van rá példa. :) A lány osztálytársaidat meg már nem sokáig kell kibírnod:D
2017. márc. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Nekem is ilyen cickóim vannak, azt hiszik, hogy szilikon, de nem érdekel. Az enyémek és büszke vagyok rájuk. :)
2017. márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En meg "hihetetlenebb" meretekkel rendelkezem. Inkabb irigysegbol pont az ellenkezojet szoktam megkapni.... "nincs melled, nincs segged" stb.

De mivel realis enkepem van, ezert nem hat meg a dolog. Elegedett vagyok. Akkor sem kene ennel nagyobb mell pl, ha lehetne.

2017. márc. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szegény :( Amúgy mi ez a kérdés? Kit érdekel?
2017. márc. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű a megoldás,aranyom.Nekem megmutatod,és hitelesítem nekik.Eheheheehe...

Pista bá,83

Amúgy tényleg csak irigyek,ne foglalkozz velük,fölösleges bizonygatni.

2017. márc. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát húzd fel a felsőd és nyomd az arcukba, ha meg a fiúk is megkérdőjelezik az övékbe is nyomd bele. :P :D Dobd ki a csöcsöd, mutasd meg a világnak! :D (szerintem amúgy minél nagyobb annál jobb. :P) (24/F)
2017. márc. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!