Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tanga tényleg egészségtelen?...

Tanga tényleg egészségtelen? Ha igen, miért? Nem értem, miért lenne az.

Figyelt kérdés
2017. márc. 10. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Igen, ugyanis a végbélből a kórokozókat, előre tudja juttatni a hüvelybe.

Mivel ez nem olyan mint egy "mamabugyi", vagy egy francia, ott van közvetlen a végbélnél. Le a bugyi, fel a bugyi és már ott is vannak a bacik.

2017. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, ki pontozta le az előzőt, pedig pont így van.
2017. márc. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Nem. A legtöbb tanga nem csak 3 pántból áll.

Nekem még sose ment bele a végbelembe.

Egyébként meg nagyvécé után ki szoktam törölni, és ha lehet, meg is mosakszom. Szóval nem kerül semmi a bugyimra.

2017. márc. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Én is csatlakozom az utolsó válaszolóhoz. Több mint 10 éve csak tangát hordok, és sosem volt semmilyen egészségügyi problémám. A higiéniára maximálisan figyelek. És nagywc után a végén popsitörlő kendővel is megtörlöm a fenekem :)
2017. márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Az első leírta.


Senki nem lesz 100%-ig tiszta, a popsitörlőtől vagy a víztől, nem antibakteriális. Ha valakinek éppen gyenge az immunrendszere akkor így is könnyedén elkaphat dolgokat saját magától.

Persze normális immunrendszer esetén kilehet védeni a fertőzéseket megfelelő tisztálkodással.


A leggyakoribb húgyúti fertőzést okozó kórokozó az e. coli, az a kakiban vígan elvan természetes körülmények között, semmi rosszat nem csinál a belekben. Viszont ha átkerül a hüvelybe vagy a húgycsőbe az nem túl kellemes.


Ha tangát hordasz akkor ügyelj a higiéniára és valószínűleg nem lesz semmi bajod, ha mégis akkor inkább mondj le arról a ruhadarabról.

2017. márc. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!