Balayage festés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Rengeteg hajas kerdessel bombaztalak titeket es ez azert van, mert egyszeruen nem talalom onmagamat a hajszinemet illetoen. Most kipattant a fejembol egy uj maniam (amire eddig azt mondtam hogy nem tetszik 😅) hogy nekem a hajam tulnyomo resze szoke legyen, balayage. Jelenleg a hajam ilyen szinu (mert hajszinezovel van bekenve): [link] az alaphajszinem pedig ilyen: [link] szamomra viszont az alaphajszinem (hangsulyozom hogy SZAMOMRA) illetve magamon egy unalmas, atlagos szinnek talalom. De most ittez a balayage oruletem, elegge elhatarozott vagyok vele kapcsolatban. Ilyenekre gondolok: [link] , [link]

Mit gondoltok? Szerintetek szepek? Megeri ilyenre befesteni a hajat? Ferfiak, szamotokra ez vonzo? :)



2017. márc. 18. 18:31
 1/3 A kérdező kommentje:
+ ez is nagyon tetszik: [link]
2017. márc. 18. 18:32
 2/3 anonim ***** válasza:
22%

Nekem az a sötét haj szőkével nagyon nem tetszik. Olcsó sablonos olcsó tipikus tini haj.

A mostani viszont tök jó. Tetszik a balayage, de nem szőke-sötét verzióban. Barna-lila, barna-zöld.

Meg amiket belinkeltél azok közül szerintem nem is mind balayage. Van, ami úgy néz ki, mint egy rosszul sikerült ombre, vagy csak mint egy lenőtt hajfestés.

2017. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. En is pont ilyet fogok csinaltatni 😀
2017. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!