Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják azt hogy a...

Miért mondják azt hogy a vékony lányok elől hatul laposak?

Figyelt kérdés

Főleg a ducik

Aki vékony szerintuk nincs melle, feneke, csípője, combja stb.



2017. márc. 23. 18:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%

Nagy általánosságban igaz, persze kivételek mindig vannak. Meg persze van, hogy piszkálásból mondják.


Szerencsére ahány ember, annyiféle ízlés, így nyugodtan le lehet sz@rni az ilyen beszólásokat. Megnyugodhatz, hogy rengeteg embernek a vékony, "lapos" csajok jönnek be.

2017. márc. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
A kórosan vékony lányok tényleg elől deszka hátul lécek, de az egészségesen, sportosan vékonyak a legkívánatosabbak :) Ezt a dagik is tudják, ezért szeretik leszólni őket. Ne foglalkozz velük, nincs elég akaratuk edzeni és lemondani a napi sokezer kalóriáról, ezért irigyek.
2017. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Pedig kövérben is van olyan, aki formátlan.
2017. márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Igen, sajnos ha egy bojlertestű nő meghízik, mindjárt Marilyn Monroenak képzeli magát:D pedig ő is vékony volt, csak nagymellű, széles csípővel.

Hogy ki mennyire formás, nem súly, hanem genetika és sport függvénye.

2017. márc. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
42%

Sajnos a vékony lányok között többségben vannak a deszkák, akiknek alig van mellük, márpedig az nem szép. Sokkal szebb, ha van egy kis "felesleg", de cserébe nagyok a mellei. És az mennyire szörnyű, mikor egy ilyen dögös bögyös csajt rábeszélnek, hogy fogyjon le, mert jujj nem teljesen lapos a hasa, aztán a végeredmény egy kismellű deszka lesz, aki tized annyira se szexi, mint előtte.

26F

2017. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom...

Mert én vasaggyal vagyok 50kilo de a mellem jo kerek, és viszonyítva nem kicsi a testemhez. A fenekem szint úgy.

2017. márc. 24. 21:44
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem azt mondtam, hogy nem létezik olyan vékony lány, akinek természetes nagy mellei vannak, csak ritka. Bár nem tudom a tied mekkora, de szerintem biztos jobban néznél ki pár kiló plusszal és ezáltal nagyobb cicikkel.

26F

2017. márc. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#7 azt azért tedd hozzá, hogy az egyéni ízlésed szerint, úgy jobban nézne ki. Valakinek pont így tökéletes és úgy már sok lenne.
2017. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a karcsú alak fontosabb mint a giga mell. Nálunk is van egy kibírhatatlan lány, aki ducus is és a karcsú, nagyon sportos barátnőmnek ezzel vágott vissza. Ugyanis a mell is háj...
2017. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45 kiló vagyok a 172 centimhez, nagyon vékony sajnos :/ Mellem legalább van, B kosaras, ami az én pálcikatestemen elég látványosan nagy. Fenekem sajnos nem igazán van. Nem azért vagyok ilyen mert ez tetszik, csak hát akárhogy próbálok, nem tudok hízni :(
2017. márc. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!