Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről az...

Mi a véleményed erről az alakról? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, hogy ruhában nem lehet 100%-ra pontos véleményt mondani, de a valósaghoz nagyon közel áll.

10/ hány pontra értékelnéd?



2017. márc. 28. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem csak, hogy ruhában, de ráadásul a perspektíva is közel megítélhetetlenné teszi az alkatod megítélését számomra ezen a képen. Csinosnak _tűnsz_ de ennél többet nem tudok mondani...
2017. márc. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1 meg ezt a kepet tudom feltolteni, ha esetleg itt mas a szog es jobban latszik. Koszi a valaszt.


[link]

2017. márc. 28. 13:04
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Csinosnak tűnsz, a második képen különösen. Több mozgással még jobb alakod lehetne.

Javaslat a képekhez: a szelfik, különösen ha megdöntve készül mint az első kép gyakran torzítanak, mert a felsőtested nagyobb a lábadhoz képest. Még a szemből készült szelfi is torz lehet, mert közeli távolságból torzít a lencse. Jobb képekhez kérj meg valamkit, hogy messzebbről csináljon képet, fényképezőgéppel.

Köszi a képeket, látszik, hogy jól nézel ki.

2017. márc. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csinos vagy

10/7

2017. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!
2017. márc. 28. 16:35
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Az öltözködésed jó, de nem tetszik, nagy a melled és nem kecses a tartásod.
2017. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó alapanyag vagy, edzéssel nagyon sok mindent ki tudnál hozni magadból!
2017. márc. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Pfuhh. 10/8. Indok: sportolj valamit. Akkor maxos lehetnél :)
2017. márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10/11, az én szememben és számomra tökéletes a tested. :3 Gyönyörű és az öltözködésed is vonzó. A melleid is szép nagyok úgyhogy minden rendben van. :3 Bárcsak ilyen barátnőm lenne, de sajna a 10/10-est csak a 10/10-es kaphatja meg úgyhogy erről max álmodozhatok. xd (24/F)
2017. ápr. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!