Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan lányok akik...

Vannak itt olyan lányok akik el tudnának fogadni egy olyan srácot parjuknak/barátjuknak aki crossdresser (szeret lány ruhákat hordani, sminkelni. Stb)?

Figyelt kérdés

És aki persze mind ezt inkább csak a 4 fal között csinálja.


20/F



2017. ápr. 3. 08:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
53%

Én nem. Mondjuk nekem a férfiak jönnek be, és egy férfi ilyeneket nem csinál.

A férfi maradjon férfi, ne sminkeljen, és ne hordjon nő ruhákat hacsak nem egy színpadi, vagy filmszerep kedvéért kell csinálnia.

23/N

2017. ápr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
65%

Én mondjuk mindig a fura alakokhoz vonzódtam^^"

nekem nem lenne vele bajom.

2017. ápr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Blondie.W ***** válasza:
77%
Biztos van olyan, aki elfogadja az ilyet.
2017. ápr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%
Persze. Engem nem zavarna.
2017. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
66%
Amig nem az en ruhaimat veszed fel meg ki is sminkellek
2017. ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Csak saját ruhákat szoktam felvenni. :D
2017. ápr. 5. 10:31
 7/27 anonim ***** válasza:
61%
Én elfogadom. Rendszeresen játszunk párommal "Csajos nap"-ot. Smink, körömlakk, ruci. Segitek is neki a sminkjét megcsinálni. A ruhák, fehérnemű az övé, a sminkkészlet az enyém. Persze néha adok neki kölcsön ruhát is.
2017. ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%
Nem zavarna :D tok jo lenne
2017. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
44%

Az a baj amugy hogy ez nem poén sokan annak veszik egyáltalán nem normális dolog.

Persze én is festettem ki a páromat de késztetést érzek rá mert akkora szempillái vannak ami nekem adatott meg ezt kb évente egyszer eljátszom nagy örömére de ha olyan lenne mint te szerintem nem tudnék rá férfiként nézni mert ez egy abnormális dolog. Mitöl alakult ki ez nálad? Voltal vele pszichologusnal?? Kiváncsi lennék a lány reakciojára mikor kozlod vele.

2017. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
66%

Esetetben pánszexek előnyben :D

(és ne hallgass azokra akik azt mondják, hogy ettől kevésbé vagy férfi, vagy beteg vagy, mert nincs igazuk ;))

2017. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!