Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldök piercinget rakatok...

Köldök piercinget rakatok holnap (szalonban). Akinek van már azt kérem válaszoljon pár apró kérdésemre. Bővebben lent!?

Figyelt kérdés
Mennyire fáj? Mennyit segít az érzéstelenítő? Mennyi ideig gyógyulgat? Ez úgy van mint például a fülbevaló? Kiveszem és akkor rakom be amikor szeretném? Fürdéskor ki kell venni? Ja és ha megunom és többet nem szeretném visszarakni akkor befor a helye? Elnézést a sok kérdésért :)

2017. ápr. 6. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A fájdalom 7/10 de nem tart sokáig nekem az fájt csak amikor átszúrta a bőrt. Én nem kaptam érzéstelenítőt tehát erről nincs saját tapasztalatom de mástól tudom hogy inkább ilyen bizsergető hatása van de a fájdalmat nem veszi el nagyon. Nekem 6 hónapig gyógyult az első 3 héten nagyon fájt meg elfertőzödött mert nem profinál csináltattam és rossz kezelési módot ajánlott. Nem szabad kivenni meg cserélgetnu amég be nem gyógyul. Fürdeni se ajánlatos vele egy ideig tehát inkább zuhanyozz. A legjobb ha mindig bent van főleg a gyógyulási időbe mert beforr. Nem forr be teljesen tehát a nyoma látszani fog ha megunod.
2017. ápr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Érzéstelenítővel alig érezni, pedig alacsony a fájfalomküszöböm. Anélkül biztos fájdalmasabb, de nem kibírhatatlan.

A gyógyulási ideje kb.1 hónap. Ez idő alatt figyelj arra, hogy ne érje víz! Ne menj vele strandra, stb (bár ez most nem is aktuális).

Én Bepanthennel kenegettem, napjában többször. Ez segíti a gyorsabb gyógyulásban, gyulladáscsökkentő hatása van.


16 évesen csináltattam. Bent volt 20 éves koromig, megszakítás nélkül. Mikor terhes lettem, és már szépen elkezdett nőni a pocakom, kiszedtem. 9 hónap múlva, szülés után visszatettem, nem forrt össze egyáltalán. Tehát szerintem ez nem forr össze, de szerencsére nem lesz olyan csúnya a helye, mert csak egy kis lyuk marad a helyén.

Miután begyógyult (azért várj vele 3-4 hónapot), ki-be veheted, kedved szerint.

Nem kell kivenni fürdéskor! Míg a gyógyulási ideje tart, nem is szabad! Tusolás helyett inkább, kádban fürödj, hogy víz még véletlenül se érje.

2017. ápr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem érzéstelenítő nélkül max 4/10 volt, egy gyenge 4. Pedig nem jól viselem a fájdalmat.
2017. ápr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!