Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajak piercing szúrás után a...

CMIW kérdése:

Ajak piercing szúrás után a belső ajak maradhat örökre feldagadva? 2 hónapja szúrattam de egy kicsit még fel van dagadva.

Figyelt kérdés
Mit gondoltok? Lehet ilyen? Örökre? Vagy majd elmúlik, csak ne piszkáljam? (Karika van benne). Válaszokat előre is köszönöm! :)

2017. ápr. 12. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Fel van dagadva 2 hónap után is? Azzal szerintem valami gáz van. Nekem kb. 2 hét után lement a duzzanat, pedig folyton piszkálom. Kb. 1-2 hónapja van bent, de már teljesen megszokta a szám.
2017. ápr. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezért célszerű talpassal szúratni és csak 3-6 hónap után cserélni. Használj corsodylt napjában 4-5x, ha két hét után változatlan, akkor menj vissza a testékszerezőhöz további tanácsért.
2017. ápr. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, köszi :) Azóta beszéltem a piercerrel, azt mondta hogy valószínű érzékenyebb a bőröm, naponta kenjem Tetrannal, és reggel-este öblögessek Corsodyllal :) Azóta sokat javult , még pár nap és semmi gáz :) Azóta lett még egy piercingem nyelvbe, ennek 7 napja és már szinte semmi baja :) Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2017. ápr. 20. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!