Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek miért olyan menő...

Szerintetek miért olyan menő mostanában az unikornis a tizenévesek körében?

Figyelt kérdés
Mostanában sok boltban látok unikornisos/csillámpónis ruhákat a nagyobb lányok részlegén.Régebben az ovisok szerették az unikornisokat,nem?? Nektek mi erről a véleményetek??

2017. ápr. 18. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Uniiiipaccciiiiii😍😍😍😍😍 imaaadom❤ azert menok mert tokre cukik sztem😂 13/L
2017. ápr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
😊😃😃😃
2017. ápr. 18. 14:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az unikornisok hanem az ufok is menok.
2017. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Én is szeretem az unikornisokat. :) Szerintem ebben humort kell keresni, hogy az emberek ne feszüljenek már úgy rá annyira dolgokra, legyenek kicsit lazábbak, vegyék kicsit könnyedebben a dolgokat. Talán ez egy ilyen üzenet mások felé, hogy ne görcsöljenek annyit; mint amikor a szmájlit kitalálták, eredetileg egy cégnek a logója volt; megbíztak egy embert, hogy tervezzen nekik olyan logót, ami az alkalmazottakat mosolyra deríti, ha ránéznek. Szóval szerintem poénból gondolták ezt a készítők; és ezzel mosolyt lehet csalni mások arcára; meg ebben kicsit az is benne van, hogy az unikornisoknak ilyen varázserejük van, és akkor , hogy váltsák nyugodtan valóra az emberek az álmaikat. Szóval szerintem viccből lett elterjesztve ezt a figura, hogy ne legyünk már olyan komolyak meg befásultak, hanem kezdjünk el egy kicsit élni; meg Jézus is azt mondta amúgy, asszem nem baj, ha most ide behozom; hogy legyünk olyanok, mint a gyerekek. Szóval a gyerek ő még felfedez, játszik, tátott szájjal simán rácsodálkozik a dolgokra, kíváncsi, minden érdekli, meg akar ismerni dolgokat, olyan dolgokkal akar foglalkozni, amik őt érdeklik; nyitott az újdonságokra és más emberek felé is, nem zárja el a szívét, nem befásult, bátran, merészen belevág az új dolgok megismerésébe, kérdez mer segítséget kérni; meg hát hogy kicsit tényleg így játszik; és elvan; meg én ilyesmikre gondolok. Hogy lazítsunk egy kicsit.
2017. ápr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Mert olyan cuki hogy belehalok *.*

23 éves vagyok amugy😋 és egy hercegnő😇

2017. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
20-on évesen is menőnek tartom!
2017. ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
66%

Én gimnáziumba járok és ott is nagggyon menő az unikornis és a csillámpóni 🦄 :)


Ja, és a narvál :D meg alpacasso 🦄🦄🦄

2017. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
71%

Ovodás, tini***a kiegészítő.


13/l

2017. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Mindig ez van, felkapnak valami szart és a sok tömegr.ibanc azokban a ruhákban kiabálja hogy énkülönlegesvagyok
2018. máj. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
UNIKORNIS!!!!! 🦄 🦄 🦄🦄🦄🦄Imádom az unikornisokat! Én is az akarok lenni. Szerintem nincsen cukibb náluk.
2019. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!