Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon szép...

Szerintetek is nagyon szép Mackenzie Foy? Színésznőnek mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Ha valaki esetleg nem tudja, akkor elmondanám hogy ő játszotta Renesmee-t az Alkonyat Hajnalhasadás 1-2-ben.

2017. ápr. 19. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szép,az alkonyatba és a démonok között-be láttam csak.De nagy szépségnek nem mondanám.
2017. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szép csaj szerintem.

A színészi tehetségéhez nem tudok mit hozzáfűzni. Az eddigi filmeiben mindig kislányszerepeket alakított, amihez valljuk be, nem kell óriási színészi tehetség, csak legyen cuki és ne tekintse ellenségének a kamerát.

2017. dec. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem túl van sztárolva, eléggé átlagos a kis csaj. A Hajnalhasadásos szerepéhez, ami jóindulattal 5 mondat lett, nem kellett nagy tehetség és a hozzáértők szerint se remekelt túl jól, különben nem lett volna az első elismerése egy Arany Málna... Tehetsége nincsen, csak cuki pofija, amivel a filmiparban nem lehet nagyot robbantani, bár kíváncsi vagyok, mit fog alkotni a diótörőben.

A szépsége tekintetében nem azt mondom, hogy nem aranyos és bájos, de olyan üres az arca. A szemébe nézel és látod, a fejében nincs túl sok minden... :D

2017. dec. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3


Irigy kutya vagy

2020. ápr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!