Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Aliexpressen hogyan kell egyszerre több terméket rendelni egy eladótól, ha még plusszt is fizetnék érte, hogy regisztrált csomag legyen?

3 db-ot szeretnék rendelni, és tudom hogy az "add to chart" gombra kell kattintani, és be kell legyen jelölve, hogy melyik postával kérem. De az a baj, hogy mindegyik tételhez külön-külön felszámolja a szállítási díjat. De én meg nem akarok 3x-os díjat fizetni, amikor úgyis egy csomagban küldik. Bandana kendőről lenne szó, tehát elfér egy csomagban.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Aliexpress, rendelés, online

2017. ápr. 21. 19:43  Privát üzenet  

A válaszok

1) Miért nem veszel olyan kendőt, ahol nincs szállítási díj? Csomó olyan van.

2) Írj az eladónak, hogy mit szeretnél.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2017. ápr. 22. 16:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

1.Mert ahol nincs szállítási díj, ott nem regisztrált csomagként küldik, és eltűnhet. Inkább fizetek érte 1-2 USD-vel többet, csakhogy ideérjen.

2.A kínai eladók érthetelenek. Nem értik a feltett kérdést. Ez tapasztalat.

# 2/5Időpont 2017. ápr. 22. 19:09 Privát üzenet

1) Nem igaz, honnan tudod, hogy a szállítási díjat nem kalkulálták bele már a rendes árba? Így is lehet kiírva, hogy nincs szállítás. Amúgy is, ha esetleg elveszne, írsz az eladónak és visszautalja a pénzt. Én már 7 éve rendelgetek mindenfélét, de sosem jártam rosszul.

2) Ha befenyegeted őket egy negative feedbackkel, rögtön érteni fogják.

# 3/5Időpont 2017. ápr. 22. 21:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kedves 3-as! Aliexpressen meg lehet nézni hogy milyen postával fogják küldeni, jobb oldalon a legördülő menüpontban, lehet választani. Ott világosan le van írva, hogy van e tracking szám vagy nincs.

De köszönöm a válaszokat előrébb nem vagyok vele.

# 4/5Időpont 2017. ápr. 24. 10:44 Privát üzenet
... nekem mindegy, akkor fizess szállítási díjat háromszor. Ingyenes postával sokkal egyszerűbb lenne, és semmi veszteség nem érne, még akkor sem, ha nem érkezik meg a cucc. De te tudod.

# 5/5Időpont 2017. ápr. 29. 13:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Aliexpressen miért nem érkezik meg már a csomag? (Többi lent)
Aliexpressen honnan lehet tudni hogy megérkezett a postára a csomag?
Aliexpressen visszamondtam a rendelést mert lejárt a határidő, a pénzem visszautalták de a csomag mégis megérkezett?
Aliexpressen rendeltem, kavarodas van, mit tehetek?
Az aliexpressen rendelt termékeket hol kapom meg?
Aliexpressen még nem jött meg a csomag. Mi a teendő?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!