Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Régen mindenki kis feneket...

Régen mindenki kis feneket akart, most mindenki nagyot. Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Régen még az volt a noknek a baja, hogy a nadragban nagynak tunik a segge, es higy ez rossz, blablabla.

Most meg mindenki nagy feneket akar, implantanutom tetetnek be, push up nadragok is vannak.

De a lenyeg, higy a ferfiaknak nagyin bejon a nagy fenek, a kicsi pedig nem. Akkor regen ok is forditva mukodtek, vagy akkor is ugyanigy, csak a nok est nem tudták.



#divat #férfi #pasi #szépség #fenék #popsi #ízlès #férfiízlés #mikellapasinak
2017. ápr. 22. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Divat backikam
2017. ápr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Divat. Ettől teljesen független egy személy egyéni ízlése. Vannak, akik ezt szeretik, vannak, akik meg amazt és van az az agyatlan réteg, ami mindkettőnek egyszerre meg akar felelni. (Amúgy örültem volna, ha 10 évvel korábban születek, mert nagyon nehéz izmot rakni a fenekemre és így menő se vagyok. :'D)
2017. ápr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én még egy olyan ferfival se talalkoztam, aki ellent mondana egy szep nagy feneknek.

Az mar mas kerdes, hogy van akinek bejon a kicsi is, van akinek nem

2017. ápr. 22. 11:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Van, aki ellent tud mondani, hidd el. Nincs ebben semmi különös. Mindenkinek más tetszik...
2017. ápr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért az sem mindegy, hogy miért nagy az a fenék. Az a tipikus nagy fenék, amiről viccek is születtek, most sem jön be senkinek. Az a fenék azért nagy, mert tiszta zsír, és a rossz életmód miatt alakult ki. A mai nagy fenék viszont azért nagy, mert színtiszta izom és munka. (vagy egyes esetekben implantátum) Ez a fenék mindig is bejött a férfiaknak. Csak most a közösségi média hatására a csapból is ez folyik.
2017. ápr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt a különbség a nagy (2.) és a nagy (3.) között.

2017. ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolso:

A képen most a harmadik az, ami az álomfenék.

Régen pedig az elso volt az.

Pici és feszes. Minden lany olyat akart.

Most az olyan feneku lanyok laposnak tekintik magukat, mertnem olyan, mint pl a harmadik.

Az utolso viszont mar tulzas.

2017. ápr. 22. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!