Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire a férfiasság záloga...

Mennyire a férfiasság záloga a szőrzet?

Figyelt kérdés

Nekem se a mellkasomon, se a hasamon nincs igazi, férfias szőrzet, pedig igencsak megserdültem már :) Mit gondoltok, ez mennyire jó/rossz/egyéb?

17/f


2017. ápr. 22. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nő függő, van amelyik szereti a szőrt, van amelyik nem. Én pl szőrös vagyok, de inkább ollóval igazítok magamon, és mindjárt nem nézek ki úgy mint egy medve... borotválni nem borotválom a mellkasom, mert akkor már olyan leszek mint a vaddisznó, ollóval kulturáltan lehet varázsolni, és legalább 3-4 hónap mire visszanő, rendesen kicsire levágom.
2017. ápr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nem a méreten és nem a szörzeten múlik, de nálad még változni fog.
2017. ápr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Abszolut nem érdekes. A jetiket nem annyira bírom, de te még fogsz szőrösödni amúgy. Ismerek egy pasit 23 éves kora óta, akkor majdnem csupi volt, most 36 és eléggé kiszőrösödött.

De hidd el, ez nem fontos. Sőt, sok lány inkább a csupaszabbat szereti :-)

2017. ápr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha egy férfinak van mellkasszőrzete, a legnagyobb szerelmem mégis csupasz mellkasú volt, úgyhogy nem oszt, nem szoroz szerintem.
2017. ápr. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten nem szeretem a szőrt, szóval szerintem ez jó. Nem kell emiatt aggódni.:)
2017. ápr. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!