Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nagy homlok télleg nagyon...

A nagy homlok télleg nagyon ronda?

Figyelt kérdés
Nekem az van (hosszúkás fejforma).Annyira azért nem nagy,de az átlagnál nagyobb.Nekem magamom nem tetszik,de máson igen.Szerintetek?
2010. máj. 15. 11:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%

Mi vagy te, daisymoon vazze?????

n-a-p-i-s-z-a-r

2010. máj. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Miért lenne ronda? Istenem, nincs jobb dolgod, minthogy a homlokoddal foglalkozz?

Amúgy ha tudni akarod, a magas homlok a szép, okosnak, nemesnek tűnik tőle az illető, ellentétben egy kis homlokúval. Ha nem tetszik, növessz frufrut, oszt heló.

2010. máj. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Szerintem minden nagy homolkú embernek a másikon tetszik jobban. :D Vagyis ezzel sokmindenki van így... (nem csak homlok-kérdésben) :)

Ha annyira nem tetszik, szerintem is növessz fru-frut. Egyébként meg senki nem fogja a homlokodat méregetni :D

2010. máj. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kösszi a válaszokat!Szerintetek oldal vagy telitettfufru?
2010. máj. 15. 11:54
 5/11 A kérdező kommentje:
*fru-fru?
2010. máj. 15. 11:54
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

Ha 5-en azt mondják, hogy oldal frufru, 4-en meg hogy telített, akkor az oldalasat fogod választani?? Hihetetlen, hogy lehet ennyi kallódó, önállótlan ember..... Nem is látjuk az arcod, hogy mi illene jobban, így kábé hasraütésszerűen mondjuk ezt vagy azt..

Én soha nem kértem ki mások (főleg vadidegen) véleményét kinézetben, ismerem magamat és hogy mi áll jól és utálom a trendet.

Szedd össze magad.


23L

2010. máj. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké!Igazad van!Szentem amúgy a telitett nekem nem áll jól.Kösszi!
2010. máj. 15. 12:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is magas a homlokom, és nem nézek ki vele hülyén. De mondjuk nekem azért nem hosszúkás az arcom, hanem kicsit kerekebb. Szerintem ha magas, az nem gáz, de ha túlságodan kiáll, az már nem túl előnyös. Lehet magas, de legyen meg a formája, és akkor jó.:)
2010. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
nekem is magas, de vastagabb (ércsd: nem túlságosan vékonyra kiszedett) szemöldökkel kiválóan ellensúlyozni tudom.
2010. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kösszi!Am nem áll ki meg nekem sem nagyon vékony a szemöldököm és a hajamal egy picit tudom ellenhagsúlyozni.
2010. máj. 16. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!